Blizzard Entertainment’ın en büyük etkinliği Blizzcon iptal edildi Blizzard Entertainment’ın en büyük etkinliği Blizzcon iptal edildi
Blizzcon bu sene iptal ama yerine online etkinlik gelecek. Blizzard Entertainment’ın en büyük etkinliği Blizzcon iptal edildi

Özellikle oyunun fanlarını çok üzen haber şuradan duyuruldu. BlizzCon yöneticisi Saralyn Smith’in yaptığı açıklama etkinliğin COVID-19 sebebiyle iptal edildiğini anlatsa da Blizzard “BlizzCon ruhunu en iyi şekilde taşıyan” bir online etkinlik üzerine çalışıyor.

Online etkinlik muhtemelen 2021’in başında gerçekleşecek. Blizzard bu etkinliği mümkün olan en kısa sürede yapmak istese de bu çok kolay bir planlama olmayacak. Espor etkinliklerinden sahne şovlarına ve geliştirici buluşmalarından takipçilerin bir araya gelmesine kadar bir çok alt dalın bulunduğu, deniz derya bir etkinlik olan Blizzcon, Blizzard oyunlarını sevenler için “duygusal bağlılık” anlamı taşıyan bir buluşma aslında. Blizzard, bu sene BlizzCon’da, Overwatch 2, Diablo 4, Diablo: Immortal ve World of Warcraft: Shadowlands ile büyük bir şov yapmayı planlıyordu.

Bakalım önümüzdeki aylar bize ne getirecek.Burak Akmenek Kurucu

İlk parasını ortaokulda 64'ler dergisine makale yazarak kazanan Burak, o zamandan beri oyun ve donanım basınında yer aldı. PC Gamer,CHIP, Oyungezer, Level,Nintendo,Skyturk-Next Level TV programı gibi bir çok yayında çalışan Burak Akmenek FPS ve MMORPG tutkusundan hiç vazgeçmedi. Fragtist.com'un kurucusudur.