Kategoriler

BlizzCon 2016 Etkinlik Takvimi ve Haritası Yayımlandı!

BlizzCon resmi internet sayfasında etkinliğin günlük programları ve etkinlik haritası yayımlandı. Detayları haberimizde okuyabilirsiniz.

BlizzCon 2016’nın programı belli oldu. BlizzCon resmi internet sayfasında etkinliğin günlük programları ve etkinlik haritası yayınlandı. Espor turnuvalarından, soru cevap panellerine kadar Blizzard oyunlarına dair bir çok etkinliği içinde bulunduran BlizzCon 4 ve 5 Kasım tarihlerinde düzenlenecek.

Sitedeki resmi açıklama ise şu şekilde:

Broken Shore’dan Braxis’in savaş alanlarına tüm kaşiflerin dikkatine! BlizzCon 2016’da sizleri nelerin beklediğini öğrenme vakti geldi! Bu senenin haritasını ve programını açın ve 4-5 Kasım tarihlerinde sizi bekleyen panelleri, espor turnuvaları ile sergide yer alacak daha bir çok etkinliği keşfedin!

Cuma Günü Programı
Cumartesi Günü Programı
Etkinlik Haritası

Özellikle öne çıkan etkinliklerin bir kaçını aşağıdan öğrenin ve önümüzdeki haftalarda planladığımız etkinliklere dair daha fazla detayları kaçırmamak için gözünüzü dört açın!

BlizzCon Açılış Seremonisi ve Espor Yayınları

Açılış seremonisini ve Starcraft II WCS Global Finallerini, World of Warcraft Arena Dünya Şampiyonasını, Hearthstone Dünya Şampiyonasını, Heroes of the Storm Güz Şampiyonasını, Overwatch Dünya Kupası Finallerini içeren bu senenin espor turnuvalarını ücretsiz olarak blizzcon.com adresinden sizlere yayınlayacağız. Bu senenin aksiyonlarının bir dakikasını bile kaçırmak istemeyeceksiniz!

Geliştirici Panelleri

BlizzCon Virtual Ticket edinmeniz durumunda “Ana Sahne”de ve “Panel Sahnesi”nde yayınlanacak olan tüm geliştirici panellerini izleyebileceksiniz. En sevdiğiniz Blizzard oyunlarının güncel çalışmalarını takip etmek veya sahne arkasına dair bazı ön bilgiler almak istiyorsanız sizi buraya davet ediyoruz.

Canlı Katılımcı Aktiviteleri

BlizzCon’a bizzat mı geliyorsunuz? Ana şov alanı ve yeni düzenlenmiş Darkmoon Faire’de sizler için özel olarak düzenlenmiş Creative Collective sahnesi, Voice Actor Sahnesi, Hearthstone Tavernası, Topluluk Amfitiyatrosu gibi bir çok etkinlik ve aktivitelerimiz mevcut. Bu ve bunun gibi canlı katılımcıya özel aktivitelerimiz için ilerleyen haftalarda blizzcon.com adresini takipte kalınız.

World of Tanks’in Yeni Güncellemesinde İlk İsveç Tankı Göz Kırptı

Görüntülenmeler:
5
İlgili Kategoriler
BlizzCon · Haber