BlizzCon 2018: Overwatch’a İki Yeni Oynanabilir Karakter Geliyor! BlizzCon 2018: Overwatch’a İki Yeni Oynanabilir Karakter Geliyor!
Blizzard, Overwatch'ın yeni animasyonunu BlizzCon 2018'de gösterdi. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. BlizzCon 2018: Overwatch’a İki Yeni Oynanabilir Karakter Geliyor!

Blizzard, Overwatch’ın yeni animasyonunu BlizzCon 2018’de gösterdi. Bu animasyonla oyuna iki yeni karakterin geleceği de duyurulmuş oldu.

Aşağıdan izleyebileceğiniz animasyonda yeni karakterler Ashe ve Echo görülebiliyor. Route 66 haritasında geçen animasyonda, haritadaki bombalanmış trenin arka planında yatan olaylar da açığa çıkıyor. Treni Deadlock isimli bir çete bombalıyor ve sonrasında McCree onlarla mücadele ediyor.

Çetenin başındaki isim ve oynanabilir karakterlerden biri Ashe. Diğeri ise animasyonun sonunda McCree’nin ortaya çıkardığı ikinci oynanabilir karakter ise bir robot olan Echo. Ashe oyuna yakında eklenecek ve Overwatch’ın 29. karakteri olacak. Echo henüz geliştirilme aşamasında ve 30. karakter olarak oyuna eklenecek.

Ashe’in yarı otomatik tüfeği çok hızlı ateş edebiliyor. İsteyen oyuncular nişan alıp daha net ve hasarlı atışlar da gerçekleştirebilecek Ashe ile. Dynamite isimli özelliği ise Ashe’in patlayıcı maddeler atmasını sağlıyor. Bu patlayıcılar atıldıktan kısa bir süre sonra ya da anında patlatılabiliyor. Düşmanların alev almasını sağlayarak onlara zamanla hasar verebilen bir yapısı da var Dynamite’ın. Öte yandan Coach Gun becerisiyle de sıkıştığı anlarda düşmanlarını itip kendini geri atabiliyor Ashe. Yeni karakterin bir de hızla koşup düşmanları havaya fırlatabilen ve ardından kolundaki silahıyla ateş açabilen B.O.B. isimli bir yardımcısı var.

Blizzcon 2018: Heroes of the Storm’un Yeni Karakteri Açığa Çıktı: Orphea