Kategoriler

Hearthstone İçin Yeni Genişleme Paketi: Mean Streets of Gadgetzan

mean streets of gadgetzan

Hearthstone için yeni genişleme paketi, Mean Streets of Gadgetzan duyuruldu. Yeni içerik ile gelecek kartlar ve detaylar haberimizde.

Blizzard, Hearthstone için bir sonraki yeni içeriği hakkında tanıtımlar yapıyordu ve bu içeriğin Gadgetzan ile ilgili olacağını biliyorduk. BlizzCon 2016‘da bu içeriğin bir genişleme paketi olduğunu ve isminin Mean Streets of Gadgetzan olduğunu öğrendik.

Yeni genişleme paketi diğer paketlere göre biraz daha farklı olacak. Gadgetzan‘ın arka sokakları üç farklı grup tarafından yönetiliyor. Bu gruplar; The Grimy Goons, The Jade Lotus ve The Kabal. Bu paketin en ilginç yanı Triclass adında yeni kart türlerini oyuna eklemesi. Mesela; Mage, Warlock ve Priest, Kabal grubunun bir parçası.  Triclass kartlarına bir kaç örneğini aşağıdan görebilirsiniz.

fragtist-hs-msog

Ayrıca sadece Mage, Warlock ve Priest sınıfları için uygun olan Kazakus adındaki Legendary kart gibi Legendary Triclass kartları da var. Kazakus, eğer sahip olduğunuz destede bir karttan birden fazla yoksa size rastgele bir büyü yaratmanıza olanak sağlıyor. Kazakus’un oyun içinde nasıl çalıştığını aşağıdaki videodan görebilirsiniz.

Hearthstone’un yeni genişleme paketi şu anda 49.99 $ fiyat etiketi ile pre-purchase yapabiliyorsunuz.

Yeni paket ile gelecek bir kaç kartı aşağıdan görebilirsiniz.

fragtist-hs-msog-01fragtist-hs-msog-02fragtist-hs-msog-03

Overwatch, Sombra Oynanış Videosu Yayınlandı

Görüntülenmeler:
5
İlgili Kategoriler
BlizzCon · Haber · Mobil · Oyun Haberleri · PC