Kategoriler

Overwatch İçin Yeni İçerik; Arcade Menüsü

overwatch

Overwatch oyununa yeni soluk getirecek Arcade menüsü tanıtıldı. Yeni içerik hakkında daha fazla bilgiyi haberimizden edinebilirsiniz.

Overwatch için gelecek yenilikler, Sombra ve yeni harita Oasis ile sınırlı değil. Oyuna eklenecek Arcade menüsü de büyük Overwatch yeniliklerinden.

fragtist-overwatch-arcade

Arcade menüsü içerisinde bir çok oyun modu bulunacak ve her biri diğerinden daha farklı bir deneyim sunacak. Ayrıca quick play modu artık sadece her karakterden bir adet seçebilme limiti getiriyor. Ancak takımında altı adet Mei olmasını isteyenler üzülmesin, bunun için yeni bir Arcade modu var.

Arcade menüsünde yer alacak modları şu şekilde;

  • Mystery Duel: 1v1 Arcade modu olan Mystery Duel, beş maç üzerinden oynanacak ve iki taraf da aynı karakterlerini seçmek zorunda olacak. Mystery Duel modu, Eco-Point Antarctica haritasında oynanabilecek. 
  • Elimination: 3v3 Arcade modu olan Elimination, beş maç üzerinden oynanacak ve bir oyuncu öldüğü zaman, ölü olacak kalacak. Bu modda her karakterden bir adet seçme şansınız olacak.
  • Mystery Heroes: 6v6 Arcade modu olan Mystery Heroes; oyunda olan haritalarda ve normal kurallar dahilinde oynanacak. Ancak karakterler oyun tarafından rastgele seçilecek.
  • No LimitsKısaca quick play modunun şimdiki hali. İsterseniz takımınızda altı adet Genji ile oynayabilirsiniz.
  • All BrawlsEski Brawl modları artık haftalık değişmeyecek. Bütün eski ve yeni Brawl modları aynı anda aktif olacak. 

Eski Arcade adındaki Brawl modu ise “Total Mayhem” adı altında, varlığını sürdürmeye devam edecek.

Bu Arcade modlarından bazıları Loot Box ödülü olacak. Ayrıca her hafta kazandığınız dokuz galibiyet için de toplam üç adet Loot Box kazanacaksınız.

Sombra ve yeni Arcade Menüsü önümüzdeki hafta PTR sunucularında aktif olacak. 

World of Warcraft: Legion 7.2 Yaması Tomb of Sargeras

Görüntülenmeler:
6
İlgili Kategoriler
BlizzCon · Haber · Konsol · Oyun Haberleri · PC · PlayStation · XBox