World of Warcraft 8.2 Güncellemesi Rise of Azshara Duyuruldu World of Warcraft 8.2 Güncellemesi Rise of Azshara Duyuruldu
Tides of Vengeance güncellemesi 11 Aralık'ta yayımlanacak. Ancak Blizzard ikinci büyük güncelleme Rise of Azshara'yı da şimdiden duyurdu. World of Warcraft 8.2 Güncellemesi Rise of Azshara Duyuruldu

World of Warcraft: Battle for Azeroth’un ilk güncellemesi Tides of Vengeance 11 Aralık’ta yayımlanacak. Ancak Blizzard ikinci büyük güncelleme Rise of Azshara’yı da şimdiden duyurdu.

8.2 sürüm numaralı güncellemenin odağı Queen Azshara ve onun Naga ordusu olacak. Oyuncular güncellemeyle okyanusun ortasında yer alan Nazjatar isimli yeni bölgeyi keşfe çıkacaklar. Nazjatar’ın merkezinde ise yeni raid bölgesi Azshara’s Eternal Palace bulunacak. Burada Queen Azshara da dahil olmak üzere 8 boss olacak.

Rise of Azshara ayrıca Mechagon isimli yeni bir kıta da getirecek oyuna. Kıtada aynı isimli bir antik gnome şehri bulunacak. Burada, sosyal statülerini yükseltmek için vücut parçalarını robot parçalarıyla değiştiren bir halk olacak. Mechagon bölgesinde bir de “mega zindan” yer alacak. Bu zindan 8 boss savaşı içerecek ve yalnızca Mythic zorluk seviyesinde oynanabilecek.

Rise of Azshara güncellemesi 2019 yılında yayımlanacak.

World of Warcraft: Battle for Azeroth İçin Yeni Sinematik Yayımlandı