Sevgilinizi oyunun başından nasıl kaldırırsınız? Sevgilinizi oyunun başından nasıl kaldırırsınız?
9- Günlük oyunlara yöneltin Madem sevgiliniz bilgisayar başından kalkmıyor en azından onu tablet veya cep telefonunda da iyi oyunlar olduğuna inandırın (ki var, biz... Sevgilinizi oyunun başından nasıl kaldırırsınız?

9- Günlük oyunlara yöneltin

Madem sevgiliniz bilgisayar başından kalkmıyor en azından onu tablet veya cep telefonunda da iyi oyunlar olduğuna inandırın (ki var, biz oynuyoruz) ki sizinle birlikte olabilsin. Üstelik dilediğiniz zaman elinden kapıp oyunu kapatabilir, arayıp taciz edebilirsiniz. Hem bunların şarjı bittiğinde etraftaki şarj aletleri de bir anda kaybolabilir. Aaaa ne tesadüf değil mi? Şarj iş yerinde kalmış tüh! Hadi şu mağazayı gezelim.

10- Siz de oyun oynayın

Evet evet bayağı oynayın. Bizim gibi adamların mumla arayıp da bulamadığı, ideal sevgili hatta eş olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken hangi oyun türünü sevdiğinizi bulmak. Aynı odaya iki bilgisayar koydunuz mu tamamdır. Beraber multiplayer maçlarına akın, MMORPG oynayın! İnanın eskisinden daha da uyumlu (yada başarı derecesine göre uyumsuz) bir çift olacaksınız. En azından ikinizin de daha mutlu olacağı kesin. 9 maddedir dökmediğimiz zayıf tarafımız kalmadı. Her ne kadar bu yazının ana konusuna tamamen aykırı bir öneri olsa da sonuçta bu yazıyı yazan da bir erkek ve oyuncu! Beraber eğlenmek varken neden birbirimize düşelim. Gelin her beraber eğlenelim işte. Bu kocaman oyun dünyasında elbet hepimize göre bir oyun var.Burak Akmenek Kurucu

İlk parasını ortaokulda 64'ler dergisine makale yazarak kazanan Burak, o zamandan beri oyun ve donanım basınında yer aldı. PC Gamer,CHIP, Oyungezer, Level,Nintendo,Skyturk-Next Level TV programı gibi bir çok yayında çalışan Burak Akmenek FPS ve MMORPG tutkusundan hiç vazgeçmedi. Fragtist.com'un kurucusudur.