Suicide Squad’ı İzlemek Ya Da İzlememek? İşte Bütün Mesele Bu Suicide Squad’ı İzlemek Ya Da İzlememek? İşte Bütün Mesele Bu
Milyonların dilinden düşmeyen Suicide Squad, izlenmeyi hak edecek bir yapım olmayı başarabildi mi? Detaylar blog yazımızda. Suicide Squad’ı İzlemek Ya Da İzlememek? İşte Bütün Mesele Bu

Sizi şaşırtacak bir bilgi daha vereyim;  DC’nin anti-kahramanları “Suicide Squad: Gerçek Kötüler” ile, tüm dünyada 267 milyon dolar hasılat elde ederek, en yüksek Ağustos ayı açılış rekorunu kırdı. 5 Ağustos, Cuma günü vizyona giren “Suicide Squad: Gerçek Kötüler”, sadece ABD’de vizyona girdiği hafta sonunda toplam 135.1 milyon dolar hasılat elde ederek, hem hafta sonunun hem de tüm zamanlarda Ağustos ayının şampiyonu oldu. Nasıl mı oldu? Ben de bilmiyorum.  Muhtemelen beklentilerin yüksek olması, filmi biraz şişirdi.

Kim bilir belki de eksiklikler giderildikten sonra böylesine eğlenceli bir kadroyu daha dolu hikayeyle, yine bir arada görürüz. Şimdilik gözler Justice League’e dönmüş durumda. Filmden spoiler vermek istemem ancak olur da “ben her türlü bu filme gideceğim” diyorsanız, bazı detaylara dikkat etmenizi öneririm. Ufaktan Justice League göndermeleri de filmde yer alıyor. İyi seyirler.

Fragtist Suicide Squad

Gülmeye Doyamayacaksınız – Ghostbusters (2016)Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.