Yıldızlararası’nı Neden İzlemelisiniz? Yıldızlararası’nı Neden İzlemelisiniz?
The Dark Knight ve Inception gibi birbirinden başarılı yapımlarıyla akıllarda yer edinen Christopher Nolan, bu sefer Interstellar ile beyinlerimizi şenlendirmeye hazırlanıyor. Bulunduğumuz Dünya’nın ne kadar... Yıldızlararası’nı Neden İzlemelisiniz?

The Dark Knight ve Inception gibi birbirinden başarılı yapımlarıyla akıllarda yer edinen Christopher Nolan, bu sefer Interstellar ile beyinlerimizi şenlendirmeye hazırlanıyor.

Bulunduğumuz Dünya’nın ne kadar önemli olduğunu milyonlarca kez dillendirdiktik ve hatta televizyonlarda veya gazetelerde Dünya’nın sonunun geldiğini açıklayan zibilyon tane içerik okuduk/izledik. Bazılarımız buna inandı, bazılarımız aldırmadı. Sonuç? Hayattayız. Peki ne zamana kadar? Bu duruma daha derinlemesine giriş yapmadan önce sizleri 7 Kasım tarihi itibariyle ülkemizde vizyona girecek olan Yıldızlararası filmiyle tanıştırmak isterim. 5 Kasım Çarşamba akşam LG’nin düzenlediği ön gösterim, filmin çok özel noktalarını gözler önüne seriyor.

Warner Bros. Pictures ve Paramount Pictures, Legendary Pictures işbirliğiyle, bir Syncopy/Lynda Obst Productions yapımı olan Christopher Nolan filmi Interstellar/Yıldızlararası’nı sunar.

Tanınmış sinemacı Christopher Nolan Interstellar/Yıldızlararası’nda uluslararası bir oyuncu kadrosuyla çalıştı. Dünya üzerindeki vaktimiz sona yaklaşırken, bir kaşifler takımı insanlık tarihindeki en önemli görevi üstlenir: İnsanoğlunun yıldızlar arasında bir geleceğinin olup olmadığını görmek üzere bu galaksinin ötesine yolculuk. Bu yolculuğa hazırlanmak zaman alır. Cooper isimli baş kahramanımız, iki çocuğu ve babasıyla sıradan bir hayat yaşamaktadır. Ancak çiftçiliğin getirdiği zorlukları da yaşamaktadır. Ekinlerinin bir gün zarar göreceğini bilen Cooper, NASA’nın çok gizli bir birimine ulaşır. NASA’ya ulaşmasını sağlayan küçük kızı Murphy ise göründüğünden daha zeki bir kızdır. Cooper’ın yıllar önce kapattığı defterler tekrar açılır ve kendisini bir anda zor bir kararın eşiğinde bulur. Dünya’nın sonu gelmektedir. İnsanlar açlığın sınırındadır ve artık kendi gezegenlerini terk etmek zorundalardır. Cooper ve seçilen diğer 3 kişinin yaşanabilecek bir gezegen bulmaları gerekmektedir. Tabii yıllarını verecekleri bu çalışma onları kara deliklerle ve solucan delikleriyle zor bir mücadeleye götürür. Daha önce hiç görmedikleri şeyleri deneyimleyeceklerdir. Ancak her şey Dünya üzerindeki insanların hayatta kalması içindir. Tabii Cooper ve ekibinin bilmediği başka konular da vardır.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.