ASUS, Computex 2018 İçin Gal Gadot ile Anlaştı! ASUS, Computex 2018 İçin Gal Gadot ile Anlaştı!
ASUS, 2018 Taipei Computex fuarında yeni seri dizüstü bilgisayarlarını ve hepsi bir arada PC’lerini Gal Gadot ile tanıtıyor. ASUS, Computex 2018 İçin Gal Gadot ile Anlaştı!

ASUS, 2018 Taipei Computex fuarında yeni seri dizüstü bilgisayarlarını ve hepsi bir arada PC’lerini Gal Gadot ile tanıtıyor. ASUS bu işbirliğiyle, yaratıcılık adına ortak bir tutku paylaşarak, dünyanın dört bir yanındaki insanlara herkesin teknolojiyi yaratıcı olarak kullanabileceğini göstermeyi ve ilham vermeyi amaçlıyor.

ASUS, bu ortaklıkla birlikte yenilenmiş ZenBook serisinden ZenBook Proyu duyuruyor. Ayrıca yenilenmiş VivoBook ve hepsi bir arada PC serisinin en yeni modelini de tanıtıyor. Computex’de tanıtılan yeni ZenBook Pro’nun, dokunmatik ekranı uyarlanabilir tasarımlı tam işlevli bir ekrana dönüştürülebiliyor. Yeni dizüstü, kullanıcılara dizüstü bilgisayarlarıyla etkileşime geçebilecekleri üst düzey performans sunan yenilikçi ScreenPad özelliğini sergileyen ilk ASUS cihazıdır.

Gal Gadot ile işbirliği yapan firmanın amacı dünyanın dört bir yanından insanlara herkesin teknolojiyi yaratıcı olarak kullanabileceği konusunda ilham vermek. Daha iyi yazma deneyimi, ergonomik ve uyarlanabilir tasarımı barındıran ErgoLift tasarım ile ASUS, kullanıcılara hayallerini gerçekleştirebilmelerini sağlayan bir dizi yenilik sunmakta. İçerdiği yüksek performanslı işlemci, insanların yaratıcılığını desteklemekte. Buna ek olarak, genç yaratıcılar için heyecan verici bir buluş olan VivoBook, beş canlı renk seçeneği ve farklı dokulara sahip yüzey tasarımları ile dikkat çekiyor.

İnsanların teknolojiyi tam anlamıyla kullanabilmek için tam bir teknoloji kurdu olması gerekmediğini belirten Gal Gadot şunları söylüyor: “Aslında herkes teknolojiyi yaratıcılık için kullanabilir. ASUS’un ScreenPad’e sahip yeni ZenBook Pro’su sınırsız bir yaratıcılığa teşvik ediyor. Hepimizin içindeki yaratıcılığın açığa çıkmasına katkı sağlayan bir marka ile çalışmaktan büyük heyecan duyuyorum.”

ASUS Başkan Yardımcısı Eric Chen’in düşünceleri ise şöyle: “Uluslararası başarı elde ederken kendinden ödün vermeyen Gal, herkes için bir rol model. Herkesin, Gal’ın yaptığı gibi içindeki inanılmazı ortaya çıkartabileceğine inanıyoruz. Kişinin yaratıcılık gücünü ortaya çıkarması için doğru teknoloji yeterli. Bu kapsamda, inanılmazı arama yolculuğumuzda birlikte yola çıkmak için Gal’den daha iyisini düşünemezdik.”

Intel Bilgi İşlem Grup Başkan Yardımcısı Chris Walker ise şöyle konuştu: “Intel olarak, inovasyonu insanların en verimli ve yaratıcı hallerini ortaya çıkartacak şekilde yönlendiren uzun dönem iş ortağımız ASUS ile çalışmaktan gurur duyuyoruz. Intel işlemcili, ScreenPad’li ZenBook Pro, bu inovasyon ruhunun vücut bulmuş hali.”

Oyun Deneyimini Mobile Taşıyın: ROG Phone