MSI – Discovery Channel İşbirliğiyle Tasarlanan PS63 Modern Tanıtıldı MSI – Discovery Channel İşbirliğiyle Tasarlanan PS63 Modern Tanıtıldı
MSI ve Discovery Channel işbirliğiyle tasarlanan ve CES 2019'da tanıtılan PS63 Modern, dikkatleri üzerine topladı. MSI – Discovery Channel İşbirliğiyle Tasarlanan PS63 Modern Tanıtıldı

MSI ve Discovery Channel işbirliğiyle tasarlanan ve CES 2019’da tanıtılan PS63 Modern, dikkatleri üzerine topladı. İş dünyasının elit üyeleri ve içerik yaratıcıları için özel olarak dizayn edilen bu kompakt ve güçlü laptop, kullanıcılara fikirlerini dışarıda özgürce geliştirme ve yaratıcılığın yeni sınırlarını keşfetme olanağı tanıyor.

Kaşif ruhu

MSI notebook pazarlama müdürü Derek Chen, “En yeni teknoloji ile keşfetme içgüdüsü bir araya geldiğinde yepyeni bir buluş ortaya çıkar,” diyor.

Mobil yaşam tarzı

PS63, taşınabilirliği bir üst seviyeye taşıyor. Son derece ufak çerçevesi ile 15.6 inç IPS seviyesi ekrana sahip dizüstü, yalnızca 1.65 kg ile tüy kadar hafif bir tasarıma sahip ve 15.9 mm inceliği ile çantanıza rahatlıkla sığabiliyor. Günümüzde mobil kullanıcılar için gün boyu üretkenlik çok önemli. 16 saate varan batarya süresi ve Qualcomm Quick Charge 3.0 özelliği ile bu laptop gün boyu üretkenliğin yanında telefon şarjınızı da sınırlamalar olmadan destekliyor. Şarj gerektiğinde bile incecik ve hafif adaptörü ile hem yerden, hem de ağırlıktan tasarruf ediyor. Ayrıca Quiet Mark sertifikası sayesinde gürültüleri azaltarak sessiz bir çalışma ortamı sunuyor. Taşınabilir bir tasarım düşünülerek üretilen PS63 yaratıcılığınızı gittiğiniz her yere taşımanızı sağlıyor.

Profesyonellik ve yaratıcı ruh 

Modern laptop, yaratıcı fikirleri gerçeğe dönüştürürken için seçkin özellikler de sunuyor. 8. nesil Inte Core i7’ye kadar işlemci ve NVIDIA GeForce GTX 1050 grafikleri ile yaratıcılığınız güçlü bir performansla destekleniyor. MSI’ın özel Cooler Boost 3 teknolojisi ile çalışma sıcaklıkları etkin olarak düşürülürken bilgisayarınız en iyi performansını aşırı ısınmaya gerek duymadan gösteriyor. İnce çerçeveli ekranı sert kapatmaya karşı güvenli menteşeleri ile PS63 görsel deneyiminizi maksimum seviyeye ulaştıracak genişlikte bir ekran alanı sunuyor. Çoklu dokunuşu algılayan ekstra geniş dokunmatik yüzeyi son derece kesin ve hassas tepki sunarken ipeksi yumuşaklıkta bir cam hissi yaşatıyor.  Parmak izi sensörü sayesinde işiniz ve dosyalarınız için ek güvenlik sunan PS63, karbon rengi ve mavi elmas kesim detayları ile son derece pahalı ve çekici bir görüntüye sahip. PS63 yalnızca yüksek performansı değil, aynı zamanda yüksek bir estetik anlayışını da temsil ediyor.

Prestige serisi

Prestige serisi, Gaming serisinden farklı olarak içerik üretenler ve yeni modern elitler için tasarlandı. Güçlü performansı sofistike bir taşınabilirlik ile birlikte sunan PS63 Modern, bu seriyi keşfetme ruhu ile olgunlaştıran bir yapıya da sahip.

Tasarımcılar için P65 Creator ayrıca her zamankinden çok daha iyi bir kontrast, daha canlı ve doğru renkler sunan 4K HDR panele sahip. Sisteminiz tasarım programları için optimize eden MSI’ın yeni yazılımı “Creator Center” ile performans ve konfigürasyon için karmaşık Windows ayarları içinde kaybolmanıza gerek kalmıyor.                                                                  

  PS63 Modern
İşlemci 8.Nesil Intel® Core™ i7’ye kadar
Ekran 15.6” FHD, 4 kenarı ince çerçeve, IPS seviyesi ekran, %100’e yakın sRGB
Grafikler NVIDIA® GeForce® GTX 1050, Max-Q tasarımı, 4GB GDDR5 (8RB)

Intel® entegre grafikler (8M)

Bellek DDR4-2400, 2 yuva (maks. 32GB)
Depolama 1 x M.2 SSD Combo yuvası(NVMe PCIe Gen3 / SATA)

1x M.2 SSD (SATA)

Giriş yöntemi Tek renk (beyaz) arkadan aydınlatmalı klavye, parmak izi sensörü 
İletişim  802.11 ac Wi-Fi + Bluetooth 5
Ses 2x 2W hoparlör
G/Ç 1x Type-C USB3.1 Gen1 (görüntü desteği ile)

2x Type-A USB3.1 Gen1 (1 port üzerinde Quick Charge 3.0 desteği) 

1x Type-A USB3.1 Gen2

1x HDMI

1x Micro SD kart okuyucu 

1x mikrofon girişi, 1x kulaklık çıkışı

1x DC adaptör girişi

Batarya/

Adaptör

4 hücreli, 82W/saat / 90W (8RB)

4 hücreli 82W/saat / 65W (8M)

Ağırlık/

Boyutlar

1.65 kg / 356.8(G) x 233.7 (D) x 15.9(Y) mm
MSI Z390 Anakartlar Yeni Jedec Belleklere Hazır