Razer’ın Yeni Hyperflux Teknolojisi Kablosuz Özgürlük Vaat Ediyor Razer’ın Yeni Hyperflux Teknolojisi Kablosuz Özgürlük Vaat Ediyor
Razer, HyperFlux destekli yeni Razer HyperFlux Wireless Power teknolojisini tanıttı. Detaylar haberimizde. Razer’ın Yeni Hyperflux Teknolojisi Kablosuz Özgürlük Vaat Ediyor

Razer, bugün yaptığı bir duyuru ile HyperFlux destekli fare matı ile bileşeni fareye kesintisiz ve sorunsuz olarak güç transfer edebilen yeni Razer HyperFlux Wireless Power teknolojisini tanıttı.

Diğer benzer ürünlerin aksine yeni teknoloji matın manyetik bir alan oluşturmasını sağlıyor. Böylece üzerinde bulunan farenin pili yerine doğrudan kendisine enerji veriyor. Bu bağlamda dünyanın ilk teknolojisi olan yeni kablosuz teknolojisi ile artık pilsiz çok daha hafif kablosuz farelerin üretilmesi de mümkün olacak.

Razer Mamba HyperFlux ve Razer Firefly HyperFlux bu devrimsel teknolojiye sahip ilk Razer ürünleri olarak da tarihe geçiyorlar.

“Diğer firmalar hala şarj edilecek bir bataryaya ihtiyaç duyduğu için kablosuz şarj mantığını hiç bir zaman tam olarak gerçekleştiremediler. HyperFlux Wireless Power Technology ise kablosuz oyunculukta oyun değiştirici bir rolde bulunacak,” diyen  diyen Razer kurucusu ve CEO’su Min-Liang Tan, “Oyuncular artık batarya ve kablonun merhametine kalmadan, kablolu farelerle aynı hafiflikte bir kablosuz farenin zevkini sürebilecekler,” diye devam etti.

Razer Mamba HyperFlux ayırca Razer’ın sahibi olduğu Adaptive Frequency Technology (AFT) özelliği sayesinde mükemmel ötesi kablosuz sinyal gücüne de sahip. AFT ile fare ve bilgisayar arasındaki endüstri lideri kablosuz sinyal gücünü 2.4 GHz frekans bandında tecrübe edeceksiniz. 16.000 DPI 5G optik sensörü bulunan  Razer Mamba HyperFlux kesin hareketler için ideal.

Razer Firefly HyperFlux ise Razer’ın ödüllü RGB fare matının en son evrimi. Çift taraflı sert/bez yüzeylere sahip mat esnek oynanabilirlik sağlıyor. Oyuncular hızlı fare hareketleri için sert zemini kullanabiliyor. Ayrıca ince ayar kesinlikli hareketler için ise bez zemini kullanarak oynanışlarında etkili bir performans artışına gidebilecekler. Bağlantısı kurulduğu anda fareye güç aktarımı yapan mat sayesinde fareden kesintisiz ve sorunsuz faydalanabilecekler.

Razer Chroma’dan gücünü alan ışıklandırma teknolojisi ile iki cihaz da 16.8 milyon renk seçeneğine sahip oluyor.

Yeni kablosuz donanım kombo seti 2018’in birinci çeyreğinden itibaren RazerStore.com ve seçili perakendecilerde bulunabilecek.

Razer Mamba HyperFlux ve Razer FireFly HyperFlux hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Önerilen fiyat $249.99 / € 279.99 olarak belirlenmiş durumda.

Razer, Android Laptop/Telefon Hibrit Konsepti Project Linda’yı Duyurdu