Casper Turbo Servis Hizmetiyle Bir Günde Çözüm Sunuyor Casper Turbo Servis Hizmetiyle Bir Günde Çözüm Sunuyor
Yerli firma Casper, hem üretim hem de teknik servis alanında, her adımda tüketicinin hayatını kolaylaştırıyor. Casper Turbo Servis Hizmetiyle Bir Günde Çözüm Sunuyor

Yerli firma Casper, hem üretim hem de teknik servis alanında, her adımda tüketicinin hayatını kolaylaştırıyor.

Türkiye’de başka hiçbir teknik serviste olmayan çalışma sistemiyle çok kapsamlı bir hizmet veren Casper, Jet Servis ve Turbo Servis hizmetleri ile çözümü kullanıcının ayağına götürüyor. Web sitesinden talep oluşturularak kullanılabilen hizmetler sayesinde, Casper kullanıcısı ev ya da işyerinden çıkmadan cihazını teknik servise ulaştırabiliyor.

Turbo Servis uygulamasıyla kullanıcının ev veya iş yerinden motokuryeyle cihaz teslim alınıyor. Hafta içi saat 12.00’ye kadar yapılan çağrılar için aynı gün, daha geç saatte yapılan çağrılar için bir sonraki iş günü cihazın servis ve tesliminin hedeflendiği Turbo Servis uygulamasında, cihazın kategorisi ya da modeli ne olursa olsun, merkez servise ulaştığı andan itibaren 1 gün içinde çözüme ulaşıyor. Böylece Casper cihaz sahibi bir kere daha hayatına ara vermeden cihazının problemini çözüyor.

  • Jet Servis: Türkiye’nin her yerinden ücretsiz
  • Turbo Servis: İstanbul ve Ankara’da belli semtlerde geçerli ve 50 TL ücretli
MSI, Computex 2019’da Yeni Anakart ve Dizüstü Modellerini Duyurdu