Kategoriler

CoolerMaster ErgoStand III Tanıtıldı

Cooler Master, dizüstü bilgisayar soğutma sistemi ve dock çözümü ErgoStand serisi ürünlerinin en yeni versiyonu ErgoStand III‘ü duyurdu. ErgoStand III, firmanın açıklamalarına göre maksimum 17″lik dizüstü bilgisayar ve tabletler için geliştirilmiş.

Cooler Master’ın sessizlik ve performansı bir arada isteyen kullanıcılar için tasarladığını belirttiği ErgoStand III, 230mm boyutunda, 21dBA ses seviyesi sunan, Loop Dynamic yatak tipi ve özel tasarımlı kanat kullanan 72CFM hava akımına sahip bir fana sahip. CoolerMaster’ın verdiği bilgilere göre soğutucu, bu özellikleriyle birlikte sessiz, uzun ömürlü ve oldukça da performanslı. Alüminyum fan hızı ayar düğmesi de oldukça şık ve gürültü seviyesinin istenilen seviyeye çekilmesini sağlıyor. ErgoStand III‘ün bir diğer özelliği de, üst kapağın sökülerek kolaylıkla temizlenebilmesi. Böylelikle, ürünün temizlik ve bakımı da bir sorun olmaktan çıkıyor.

fragtist-haber-coolermaster-ergostand-iii-2

ErgoStand III‘ün bir güzelliği de, aynı zamanda açısı ayarlanabilen bir stand olarak görev yapması. Özellikle Microsoft Surface ve Apple iPad gibi tabletlerin kullanımında çok işe yarayacak olan bu özelliğin (ki elbette dizüstü bilgisayarlarda çalışırken de kullanıcıyı çok rahatlatacak bir şey), ürünün şık tasarımı da göz önüne alınınca oldukça başarılı olduğu söylenebilir.

Soğutucu stand üzerinde dört adet USB portu olduğunu da belirtelim. Bilgisayarınızın tek USB portunu işgal ederek klavyenizi, farenizi vs. soğutucuya bağlayabilirsiniz. Bu da, diğer bileşenler için pek çok USB bağlantı noktasının boşta kalması anlamına geliyor. Ürün üzerindeki kablo yönetim kanalları da, kablo kalabalığının en aza indirilmesini sağlıyor.

Ürünün, şu anda 50$ + KDV gibi bir fiyatla satışta olduğunu belirtelim.

Görüntülenmeler:
4
İlgili Kategoriler
Aksesuar · Dizüstü · Donanım · Haber · Mobil · Notebook · Tablet