Kategoriler

HP Elite x2 Duyuruldu

PC dünyasının lider isimlerinden biri olan HP, yeni nesil ikisi bir arada bilgisayarı HP Elite x2‘yi duyurdu. Detaylar haberimizde!

PC dünyasının lider isimlerinden biri olan HP, yeni nesil ikisi bir arada bilgisayarı HP Elite x2‘yi duyurdu.

12 inç büyüklüğündeki ekranında 1080 x 1920 piksel çözünürlük sunan cihazın arka aydınlatmalı LED dokunmatik ekranı bulunuyor. Intel‘in altıncı nesil Core M yonga setinden gücünü alan bilgisayara 1.1 GHz saat hızında çalışan m3-6Y30 ya da m3-6Y54 işlemcisi eşlik ediyor. Bilgisayarın ekran kartı tarafında ise Intel‘in HD Graphics 515 yonga seti karşımıza çıkıyor.

256GB SSD depolama alanı ile gelen cihazın üzerinde 1866 MHz saat hızından çalışan 4GB ya da 8GB sistem belleği yer alıyor. Ayrıca ikisi bir arada bilgisayarın üzerinde NFC, Qualcomm Snapdragon X5 LTE modem, USB-A bağlantısı, kalem ve klavye de yer alıyor. Windows 10 işletim sistemi ile gelen ürünün 899$ fiyat etiketiyle önümüzdeki senenin Ocak satışa sunulacağını da belirtelim.

Son olarak sizin bu ürün hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? İkisi bir arada bilgisayarlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı alalım!

Görüntülenmeler:
6
İlgili Kategoriler
Dizüstü · Donanım · Haber · Mobil · Tablet