HP Kullanıcıları Özel Tasarım Dizüstü Bilgisayar Kapaklarına Sahip Oluyor! HP Kullanıcıları Özel Tasarım Dizüstü Bilgisayar Kapaklarına Sahip Oluyor!
HP, illüstratör M.K Perker ve Deniz Salaçin’in özel tasarımlarıyla kullanıcılarının kişisel tarzlarını yansıtıyor. HP Kullanıcıları Özel Tasarım Dizüstü Bilgisayar Kapaklarına Sahip Oluyor!

HP, kişiselleştirme projesi kapsamında, illüstratör M.K Perker ve Deniz Salaçin’in Pavilion dizüstü bilgisayar ve seçili Z Serisi iş istasyonları için hazırladıkları özel tasarımlarla kullanıcılarının kişisel tarzlarını yansıtmalarını sağlıyor.

M.K. Perker İstanbul, Ankara ve İzmir şehirlerinin illüstrasyonuyla; Deniz Salaçin ise bir geometrik tasarım ve bir illüstrasyon çalışmasıyla projede yer alıyor. Tasarımlar, cihazların boyutlarına göre milimetrik şekilde oluşturuldu ve yapıştırıldıktan sonra iz bırakmadan çıkarılabiliyor. Dizüstü kapak tasarımları, Pavilion ve OMEN by HP serisi dizüstü bilgisayarlarını ve seçili Z Serisi iş istasyonlarını satın alan kullanıcılara hediye edilecek.

HP, espora verdiği önemi kişiselleştirme projesine de taşıyor. Son iki yıldır teknoloji sponsorluğunu üstlendiği 1907 Fenerbahçe espor takımına özel tasarımları, OMEN by HP ve Pavilion Gaming bilgisayarlarla birlikte kullanıcılara sunuyor.

Projeyle ilgili açıklamalarda bulunan HP Türkiye Genel Müdürü Emre Alaman, şunları söyledi: “Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, tasarım ve mühendislik becerilerimizden yararlanarak sektörde çıtayı yükseltmeye devam ediyoruz. Kişiselleştirme projemizle kullanıcılara onları özel hissettirecek tercihler sunuyoruz. Projemiz kapsamında ülkemizin yetenekli tasarımcılarıyla işbirliği yaparak, birbirinden özgün ve renkli tasarımları kullanıcılarımıza sunuyoruz. Her geçen gün daha da artan talebe cevap vermeyi hedefliyoruz.”

Proje kapsamında kapak tasarımları Büyük Baskı Merkezi’nde HP L3200 Latex yazıcılar ile basıldı. Bu yazıcılar su bazlı olmaları sebebiyle sağlığa zarar vermeyen ve çevre dostu baskı çözümleri sunuyor.

Tasarımların dağıtımı MediaMarkt, Teknosa ve Vatan Bilgisayar’ın İstanbul, Ankara ve İzmir’deki seçili perakende mağazalarında yapılacak. ZBook x2, ZBook 15 G5, ZBook x360 G5 MS modelleriyle uyumlu tasarımlar da yetkili HP iş ortaklarından satın alan müşterilere hediye edilecek.

Casper Excalibur G900, Ön Siparişte Hediyelerle Geliyor!