HyperX FURY DDR4 Bellekler Alienware Aurora R9’u Güçlendiriyor HyperX FURY DDR4 Bellekler Alienware Aurora R9’u Güçlendiriyor
HyperX’in FURY DDR4 bellekleri yeni Alienware Aurora R9 PC modellerinde yer alacak. Ayrıntılar haberimizde. HyperX FURY DDR4 Bellekler Alienware Aurora R9’u Güçlendiriyor

HyperX FURY DDR4 bellekler yeni Alienware Aurora R9 PC modellerinde yer alacak.

HyperX tarafından sağlanan 2666 MHz, 2933 MHz ve 3200 Mhz bellekler, 64 GB’a kadar sistemleri destekliyor. FURY DDR4 bellekler, Alienware Aurora R9 PC modelleri için hız aşırtma profillerini de içeriyor.

“Alienware ve HyperX tutkuyla çalışan iki marka,” diyen Dell Oyunculara Yönelik Pazarlama Direktörü Chris Sutphen, sözlerini şöyle tamamlıyor: “Bu iki markanın uyumu birinci sınıf bir oyun deneyimi sunuyor.”

“HyperX olarak Alienware’in bellek tedarikçisi olmaktan ve Alienware Aurora R9 bilgisayarlarını FURY DDR4 belleklerle donatmaktan heyecan duyuyoruz,” diyen HyperX Genel Müdürü Mark Leathem, sözlerini şöyle sürdürüyor: “HyperX, oyuncu sistemlerine en yüksek kaliteli DDR4 bellekleri sunmaya kararlı. Alienware ve oyuncuların yüksek standartlarını karşılamak için sabırsızlanıyoruz.”

gamescom 2019: HyperX Cloud Alpha S Oyuncu Kulaklığını Tanıttı