Monster Notebook Küresel Pazara Açılma Planları Yapıyor Monster Notebook Küresel Pazara Açılma Planları Yapıyor
2005 yılından beri kullanıcılara sunduğu yüksek performanslı oyun bilgisayarlarıyla oyun severlerin takdirini kazanan ve ülke çapında haklı bir ün edinen Monster Notebook gelişmeye ve... Monster Notebook Küresel Pazara Açılma Planları Yapıyor

2005 yılından beri kullanıcılara sunduğu yüksek performanslı oyun bilgisayarlarıyla oyun severlerin takdirini kazanan Monster Notebook gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Her fırsatta ülkemizden uluslararası bir teknoloji markası çıkarma hedefini dile getiren marka, bu hedefi doğrultusunda gerekli adımları atmaya başladı.

Monster, Türkiye’de açtığı yeni mağazalarla ülke çapına yayılma hamlesi başlattı. Firma böylelikle farklı coğrafyadaki kullanıcılara daha yakın olma ve büyük önem verdiği satış sonrası destek hizmetlerini daha etkin biçimde sunma şansını yakaladı. Nisan ayında Türkiye’deki ikinci mağazasını İzmir’de açan marka, Ankara’da ve İstanbul’un Avrupa yakasında da birer mağaza açmayı planlıyor.

Bu bağlamda yeni mağazalarda görev alacak personelinin eğitim çalışmaları da sürüyor. Ayrıca Monster, büyüme sürecinin bir parçası olarak şirket merkezini İstanbul içinde daha büyük bir binaya taşıyor. Firma öte yandan uluslararası bir marka olma yolunda ilk adımını da attı. Fokus Bilgisayar bünyesindeki Monster Notebook markası, yeni kurulan Monster Bilgisayar Teknolojileri’ne devredildi. Bundan böyle Monster Notebook’la ilgili tüm işlemleri Monster Bilgisayar Teknolojileri yürütecek. Fokus Bilgisayar ise işleyişini ithalat firması olarak sürdürecek. Monster’ın bundan sonraki atılımlarının temelini oluşturacak olan bu yeni şirket, firmanın çeşitli ülkelerde başlattığı marka tescil süreçlerini de hızlandıracak.

Firma, geçtiğimiz haftalarda 8. nesil işlemcili yeni modellerini düzenlediği bir etkinlikle basına tanıtmıştı. Yüksek performanslı oyun bilgisayarlarını incelemek için markanın resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gerçekçi Oyun Deneyimi Virtuix Omni ile Monster Notebook Mağazasında