MSI GP60 2PE Leopard İzlenimi MSI GP60 2PE Leopard İzlenimi
MSI’ın uygun fiyatlı GP60 2PE’siyle oyun oynadık. Bir oyuncu notebook’u sahip olmanın keyfini yaşamak isteyenler için üretilen Leopard aynı zamanda kolayca taşınabiliyor. Eğer League... MSI GP60 2PE Leopard İzlenimi

MSI’ın uygun fiyatlı GP60 2PE’siyle oyun oynadık.

Bir oyuncu notebook’u sahip olmanın keyfini yaşamak isteyenler için üretilen Leopard aynı zamanda kolayca taşınabiliyor.

Eğer League of Legends, World of Warcraft yada World of Tanks gibi ağır yük gerektirmeyen oyunları oynuyorsanız MSI tam size göre. Piyasada bulabileceğiniz en uygun fiyatlı oyuncu notebook’u olan MSI GP60 2PE Leopard’la bir bu oyunların hepsini oynadık.

Hem notebook’un kendisini hem de performansını videomuzda görebilirsiniz. İncelemesi de yakında geliyor.Burak Akmenek Kurucu

İlk parasını ortaokulda 64'ler dergisine makale yazarak kazanan Burak, o zamandan beri oyun ve donanım basınında yer aldı. PC Gamer,CHIP, Oyungezer, Level,Nintendo,Skyturk-Next Level TV programı gibi bir çok yayında çalışan Burak Akmenek FPS ve MMORPG tutkusundan hiç vazgeçmedi. Fragtist.com'un kurucusudur.