Kategoriler

Samsung ATIV Book 9 Plus Tanıtıldı

Samsung, ATIV ailesinin yeni üyesi Book 9 Plus‘ı tanıttı.

ATIV Book 9 Plus, kompakt ve hafif gövdesine yüksek performans sığdırmasını bilmiş. Samsung tasarımcıları, bu bilgisayarı tasarlamak için tam 33,000 saat harcamışlar. Sonuç olarak ortaya, yekpare ve bağlantısız formda tasarlanan özel kapaklı alüminyum kasa çıkmış. 1,39kg’luk bilgisayar, 13,6mm’lik kalınlığa sahip ve bu haliyle oldukça zarif, hafif ve ince bir ürün Samsung ATIV Book 9 Plus

Bilgisayar, klaisk FullHD ekrandan 2,8 kat daha keskin olan 13,3″lik 3200 x 1800 piksel QHD+ ekranla geliyor. SuperBright teknolojisi ile renkleri oldukça iyi bir biçimde gösteren ekran, akıllı ışık sensörüyle parlaklığı da otomatik olarak ayarlayabiliyor. Arka aydınlatmalı klavyesi de, cihazın bir diğer artısı.

PERFORMANS VE BAĞLANABİLİRLİK
Samsung’un verilerine göre 12 saat kesintisiz kullanım ömrü sunan bilgisayar, Intel Core i7 işlemcisi, 8GB belleği ve 256GB SSD’siyle göz dolduruyor. Hız ve performans konusunda herhangi bir sıkıntımız olmayacağı kesin kısacası. Ancak harici bir grafik yongası çözümü bulunmuyor, belirtelim. Performans canavarı oyunlarımızı oynamak için başka ürünlere yönelmemiz gerekecek.

Ön yüklü gelen Samsung SideSync ile, Galaxy akıllı telefonlar arasındaki içerik/ekran paylaşımı oldukça kolay. USB 3.0 portları, LAN bağlantısı, 3’ü 1 arada kart okuyucusu, microHDMI ve VGA portları bulunan ATIV Book 9 Plus, bağlanabilirlik konusunda da herhangi bir sıkıntı yaşatmayacak.

Fiyatı hakkında herhangi bir bilgi bulunmayan bilgisayar, zerafeti performansla oldukça başarılı bir şekilde birleştiriyor.

Görüntülenmeler:
6
İlgili Kategoriler
Dizüstü · Donanım · Haber · Mobil · Notebook