Seçili Acer Notebook’lar NVIDIA GeForce GTX 16 Serisiyle Geliyor! Seçili Acer Notebook’lar NVIDIA GeForce GTX 16 Serisiyle Geliyor!
Seçili Acer dizüstü bilgisayarlar, en yeni GeForce GTX 1660Ti ve 1650 ekran kartları ile birlikte geliyor! Seçili Acer Notebook’lar NVIDIA GeForce GTX 16 Serisiyle Geliyor!

Bu ayın başlarında next@acer basın etkinliğinde duyurusu yapılan Predator Helios 300, Nitro 7, Nitro 5 ve Aspire 7 modeli Acer notebook’lar, en yeni GeForce GTX 1660 Ti ve 1650 ekran kartları ile birlikte geliyor.

Acer Dizüstü Bilgisayarlar ve BT Ürünleri Genel Müdürü James Lin, “Acer, GeForce GTX 16 serisi ekran kartlarıyla piyasaya çıkacak ilk firmalar arasında olmanın heyecanını yaşıyor,” dedi. “Oyuncular, profesyonel tüketiciler ve içerik üreticileri, yeni nesil GeForce ekran kartlarının getirdiği çığır açan grafik performansından faydalanacak.”

Ödüllü NVIDIA Turing mimarisinde üretilen yeni GeForce GTX 16 serisi ekran kartları, çığır açan bir grafik performansına sahip. Bu ürünler, bilgisayar oyunlarında yenilik, yeni nesil grafikler ve güç tasarruflu işletimin etkili bir kombinasyonunu sunmak üzere tasarlandı. Yeni ekran kartları, günümüzün en popüler oyunları için adeta birer güçlendirici.

Predator Helios 300

Predator Helios 300 modeline, son çıkan GeForce GTX 1660 Ti içeren, üst konfigürasyon Max-Q tasarımlı GeForce RTX 2070 ekran kartı seçeneği eklendi. Oyuncular, en son GeForce ekran kartları, 32 GB’a kadar DDR4 2666 MHz bellek ve RAID 0 olarak iki adet PCIe NVMe SSD, artı bir sabit disk ile birlikte 9. nesil Intel Core i7-9750H işlemcilerden oluşan kombinasyona sahip olabilecekler. Bunlar, en iyi oyuncuların günümüzün en üst düzey oyunlarını oynamak için en çok istediği ürünler.

Nitro 7 ve Nitro 5

Yeni Nitro 7 serisi ve yenilenen Nitro 5 serileri de yeni GeForce GTX 1660 Ti ekran kartı içeren seçeneklerle geliyor. Üstün oyun performansı için en son çıkan GeForce GTX ekran kartlarıyla birlikte yeni 9. nesil Intel Core i7-9750H’ye kadar yükseltilen işlemciler kullanılıyor.

Acer’ın yeni Nitro 7’sinin pürüzsüz metalden yapılmış yeni kasası, sadece 19,9 mm kalınlığında. Yüksek çözünürlüklü 15,6 inç ekranı 3 ms tepki süreli 144 Hz yenileme hızı sunuyor.

Güncellenmiş Nitro 5 ise kullanıcılara ince çerçeveli 17,3 inç veya etkileyici yüzde 80 ekran-gövde oranına sahip 15,6 inç ekranlarda Full HD IPS görüntüyle olağanüstü detaylar sunuyor.

Aspire 7

Yeni Acer Aspire 7, en son GeForce GTX 1650 ekran kartlarıyla birlikte geliyor. Aspire 7, 9. nesil Intel Core i7-9750H işlemcilerle çalışıyor ve 16 GB DDR4 bellekle donatılı. Yeni model, işlem yoğun uygulamalarda çoklu görevleri kolaylıkla ve güçlü bir şekilde yerine getirebiliyor. Her yere götürebilecekleri daha yüksek performanslı bir notebook isteyenler için tasarlanan Aspire 7, metal üst kapağı ve klavye gövdesi ile güzel tasarımlı bir bilgisayar. Yeni model aynı zamanda inanılmaz görseli, güçlü işlemcisi ve üstün sesi ile tam bir performans ürünü.

Teknik özellikler, fiyatlar ve bulunabilirlik bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Ürün özellikleri ve fiyatlar hakkında daha fazla bilgi için www.acer.com adresi üzerinden veya Acer Türkiye ofisiyle iletişime geçebilirsiniz.

MSI, Dünyanın İlk 9. Nesil Intel Core i9 İşlemcili Laptoplarını Duyurdu