Kategoriler

Surface Pro 3, Macbook Air’e Karşı!

Apple, rakiplerinin reklamlarına malzeme olmaya devam ediyor. Bir yandan Samsung, diğer yandan Microsoft, Apple’ın ürünlerini reklamlarında kullanmaya ve kendi ürünlerinin Apple ürünlerinden üstün gördükleri kısımlarını bu yolla tanıtmaya devam ediyorlar.

Bu reklamlarda Samsung, iPhone 5S’e karşı Galaxy S5’in değiştirilen pili ve ekranının büyüklüğünden dem vurmuş, Microsoft ise Cortana’yı Siri ile kapıştırmıştı. Son olarak Microsoft, Mac ve PC savaşını yeniden başlatacak yeni reklamlar yayınladı.

http://www.youtube.com/watch?v=yYC5dkQlQLA

Surface Pro 3 reklamlarıyla firma, bu sefer Macbook Air’e laflar hazırlamış. Sözkonusu reklamlarda, Surface Pro’nun tablet olarak kullanılabiliyor oluşu (ve Kickstand ayağı), gücü, bağlantı özellikleri ve stylus kullanımını olası kılan dokunmatik ekranı konu ediliyor. Tabi ki bunların hiçbirinin Macbook Air’le gerçekleştirilemiyor oluşu da.

30’ar saniyelik iki reklamdan “Crowded” isimli olan, “You’re more powerful than you think!” sözü ile bitiyor. “Zannettiğinden daha güçlüsün!” anlamına gelen söz, iPhone 5S reklamlarında kullanılan bir slogandı hatırlayacak olursanız.

http://www.youtube.com/watch?v=YfpULoEZIHk

Görüntülenmeler:
5
İlgili Kategoriler
Dizüstü · Donanım · Haber · Mobil · Notebook · Tablet