Kategoriler

TTNET PlayStore, 4 Adet Monster Bilgisayar Hediye Ediyor

Kullanıcılara sunduğu pek çok avantaj ve uygun fiyatlarla göz dolduran oyun mağazası TTNET PlayStore, arada yaptığı kampanyalarla da yüz güldürüyor. Mağazanın son kampanyasıysa, cidden göz atmaya değer.

Firmanın bugün yayınladığı basın bültenine göre; 15 Ağustos – 15 Eylül tarihleri arasında yapacakları 10 TL ve üzeri her alışveriş için oyuncular, Monster Abra A5 V1.1 15,6” bir dizüstü bilgisayar kazanma hakkı elde edecekler (her 10TL için bir çekiliş hakkı). KDV dahil 2600 TL’lik fiyat etiketine sahip olan bilgisayardan, toplamda 4 adet verilecek.

Dört çekirdekli 2,40GHz / 3,40GHz hızında çalışan Intel Core i7-4700MQ işlemciye, 2GB bellekli NVIDIA GeForce GTX 860M grafik yongasına, 1600MHz hızında çalışan 8GB’lık belleğe, 15,6”lik ekrana ve 1TB HDD’ye (7200rpm) sahip olan bilgisayarın tüm teknik detaylarına şuradan ulaşabilirsiniz.

Eğer bu sıralar bir oyun almayı düşünüyorsanız PlayStore’a da bir uğrayın deriz. Alacağınız oyunu daha ucuza bulabilir; kim bilir, belki Monster’ın canavar bilgisayarına da sahip olabilirsiniz. Son olarak bu tür kampanya haberlerinden haberdar olmak istiyorsanız, PlayStore‘u Facebook ve Twitter üzerinden takip etmeniz de mümkün.

İyi oyunlar! (:

Görüntülenmeler:
8
İlgili Kategoriler
Dizüstü · Donanım · Haber · Mobil · Notebook · Oyun Haberleri · Playstore