Kategoriler

Yeni Ultrabook Razer Blade Stealth 13 Tanıtıldı

Razer, dünyanın ilk oyun ultrabook’u olan yeni Razer Blade Stealth 13 modelini duyurdu. Yeni model, yalnızca 1.3 kg ağırlığında.

Razer, dünyanın ilk oyun ultrabook’u olan yeni Razer Blade Stealth 13 modelini duyurdu. Yeni model, yalnızca 1.3 kg ağırlığınd ve son derece ince 15 mm şaseye sahip.

Razer Blade Stealth 13

Blade Stealth 13, GeForce GTX 1650 ile güçlendirilmiş. Pil ömrünü optimize etmek için, Blade Stealth 13 GTX modelleri, güç ve verimlilik arasında doğru dengeyi sağlamak için NVIDIA Optimus teknolojisine sahip. 

Blade Stealth 13 GTX modelleri iki çeşit: Full-HD veya 4K UHD dokunmatik ekran. Her ikisi de farklı tonlarda mat siyah kaplama gövdesinin içinde  Intel 10. nesil Core i7-1065G7 işlemciye ve 512 GB PCIe SSD’ye sahip.

Full-HD modelinin ekranı, pil ömrünü daha da uzatmak için Intel’in Düşük Güç Görüntüleme Teknolojisi (LPDT) ile mat hatlara sahip. 4K UHD modelindeyse dokunmatik entegrasyona sahip bir cam panel bulunmakta. Her iki panel de özel olarak kalibre edilmiş ve sRGB renk alanının yüzde 100’ünü kapsıyor.

Razer Blade Stealth 13 – Mercury White

Yeni Blade Stealth 13, 25W’ta daha güçlü Intel Core i7-1065G7 işlemciye sahip bir Mercury White sürümüyle de sunulacak. 10. nesil işlemci, Intel’in en son Iris Plus grafikleriyle birlikte geliyor ve kullanıcılara daha fazla görsellik sunuyor.

Yeni Blade Stealth 13 Mercury White, farklı tonlarda beyaz şasesi içerisinde, 256 GB PCIe SSD ve Full HD mat ekrana sahip. Full-HD ekran, sRGB alanın yüzde 100’ünü kaplayan renk doğruluğu için özel olarak kalibre edilmiş ve ultra ince çerçevelerle çevrilmiş durumda.

Yeni Razer Blade Stealth 13’ün üç modeli de kaputun altında birkaç ince yükseltme almış. Yeni model, özellikler arasında sorunsuz bir şekilde hareket etmek için 16 GB LPDDR4 RAM ile geliyor. Ayrıca yükseltilebilir 512 GB’a kadar PCIe depolama ve herhangi bir ortama bağlanmak için USB-C Thunderbolt 3 ve Wi-Fi 6 gibi bağlantı seçenekleri de bulunuyor.

Önceki nesilden aktarılan diğer özellikler arasında özelleştirilebilir bir tek bölgeli Razer Chroma RGB klavye, kolay ve güvenli erişim için Windows Hello IR kamera ve Windows Precision Sürücüleri olan büyük bir cam trackpad bulunmakta.

Fiyat ve piyasaya çıkış

Yeni Razer Blade Stealth dizüstü bilgisayar serisi 1.499.99$ / 1.679.99€’dan başlayacak ve Eylül 2019’un sonunda Razer.com’da ve ABD ve Kanada’daki seçili perakendecilerde satışa sunulacak. Ardından Almanya, İskandinavya, Çin, Avustralya, Hong Kong, Japonya, Singapur ve Tayvan’da satışa çıkacak.

Asus ROG Zephyrus | Sıkı Tutunun Uçuşa Geçiyoruz!

Görüntülenmeler:
4
İlgili etiketler:
· · ·
İlgili Kategoriler
Dizüstü · Haber · Notebook · PC