AOC, Yeni AGON Monitörünü IEM Katowice 2018’de Duyuracak AOC, Yeni AGON Monitörünü IEM Katowice 2018’de Duyuracak
AOC, bu yıl Polonya’nın Katowice şehrinde düzenlenecek Intel Extreme Masters Dünya Şampiyonası’nda, yeni oyun ekranı ürün grubunu tanıtacak. AOC, Yeni AGON Monitörünü IEM Katowice 2018’de Duyuracak

AOC, bu yıl Polonya’nın Katowice şehrinde düzenlenecek Intel Extreme Masters Dünya Şampiyonası’nda, yeni oyun ekranı ürün grubunu tanıtacak. Yüz bini aşkın katılımcının beklendiği etkinlikte, AOC oyuncularla yakından ilgilenerek Avrupa’nın en tutkulu e-spor izleyicilerine simsiyah, özel seri kavisli AG352UCG6 modelini sunacak.

Katowice bir kez daha 24-25 Şubat tarihlerinde IEM Expo Fuarı’nda ve 2-6 Mart tarihleri arasında da Intel Extreme Masters turnuvasında e-spor hayranlarına ev sahipliği yapacak. Prestijli katılımcılar arasında kimler mi var? Devasa 500,000$’lık ödül havuzundan aslan payını kapmak için yarışacak takımlar dünyanın 16 en iyi CS:GO takımlarının ta kendisi. Aralarında AOC’nin sponsor olduğu G2 Esports da bulunuyor. Bu takım, 240 Hz ve 1 ms’lik tepki süresine sahip AG251FZ ile iyi hazırlanmış bir şekilde turnuvaya katılıyor.

Sahnedeki rekabet dolu aksiyon turlarının arasında ise ziyaretçiler AOC’nin ortağı Alsen’i, standlarında ziyaret edebilirler. Burada G2 profesyonelleri kısa bir konuşma için uygun olacaklar ve 2-6 Mart tarihleri arasında imza oturumları düzenlenecek. Bunların yanı sıra, hem AOC ile Alsen hem de AOC ortakları Komputronik ve Corsair katılımcılara pek çok hediye dağıtacak. Bunlar arasında AOC oyun monitörleri de bulunuyor.

E-spor ile dolu dolu geçirilen iki haftasonu boyunca, ziyaretçiler kavisli, yeni AG352UCG6 Black Edition modelinin ve 35 inçlik etkileyici panelinin halka ilk kez sunuluşuna tanıklık edecek. Tamamen siyah olan bu özel model, 120 Hz yenileme oranına ve UWQHD (3440×1440 piksel) çözünürlüğe sahip. Bu da, en sürükleyici oyun deneyimini beraberinde getiriyor. Dahili G-SYNC desteği sayesinde, AG352UCG6 Black Edition, görselleri NVIDIA GPU’lar ile kusursuz bir uyum içerisinde sunuyor. Ayrıca girdi gecikmesini ve ekran tutukluğunu ortadan kaldırmayı da garantiliyor. Flicker-Free teknolojisi, toplanır kulaklık askısı ve Gölge Kontrolü (Shadow Control) çözümü gibi kullanışlı ekstra özellikler de, AG352UCG6 modelinin e-spor odaklı ve işlevselliği amaçlayan özellik setini tamamlıyor.

Ürünün planlanan piyasaya çıkış tarihi ise Mayıs 2018.

Philips – Doğru Monitörü Nasıl Seçersiniz?