BenQ, ZOWIE XL2411P’nin PGI’ın Seçilmiş Monitörü Olduğunu Duyurdu! BenQ, ZOWIE XL2411P’nin PGI’ın Seçilmiş Monitörü Olduğunu Duyurdu!
BenQ ZOWIE XL2411P, 25-29 Temmuz tarihleri arasında Berlin Mercedes-Benz Arena’da gerçekleşecek etkinliğin seçilmiş monitörü oldu. BenQ, ZOWIE XL2411P’nin PGI’ın Seçilmiş Monitörü Olduğunu Duyurdu!

BenQ ZOWIE XL2411P, PGI’ın turnuva monitörü olarak seçildi.

ZOWIE, e-spor meraklılarına ve profesyonellere kişisel tercihlerine uygun, en iyi ekipmanı sunmak için çabalayarak dikkat dağıtıcı hiçbir şeyin onların oyun içi performanslarını etkilemesine izin vermiyor. 25-29 Temmuz tarihleri arasında Berlin Mercedes-Benz Arena’da gerçekleşecek bu etkinliği destekliyor. Bu etkinlik $2,000,000’lık eşsiz ödül havuzu ve dünyanın her yerinden 20 takımın katılımıyla, PUBG Corp. tarafından düzenlenen ilk büyük ölçekli uluslararası turnuva.

Her oyunun ve oyuncunun ihtiyaçları kendine özeldir. Tüm XL serisi monitörlerde bulunan Color Vibrance ve Black eQualizer özellikleri, PUBG’de oyunculara bir çok oyuniçi avantaj sağlamaktadır. Bu özellik seviyelerinde yapılan ince ayarlar oyunculara performanslarından ödün vermeden oynamalarına olanak veren bir görüntü berraklıgı ve konfor sağlamaktadır.

Etkinlik bugün saat 18:30’da başlayacak ve https://www.twitch.tv/battlegroundstr adresinden canlı olarak yayınlanacak.

Turnuva yayın takvimi:

  • Çarşamba – 18:30
  • Perşembe – 19:00
  • Cuma – 04:30
  • Cumartesi ve Pazar – 16:00
Avrupa Üniversitelerarası E-spor Turnuvasında Şampiyon BAU Esports!