Hearthstone Masters Tour Çevrimiçi Ortama Taşınıyor Hearthstone Masters Tour Çevrimiçi Ortama Taşınıyor
COVID-19 durumu nedeniyle hem Masters Tour Jönköping hem de sıradaki Asya-Pasifik Master Tour çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek. Hearthstone Masters Tour Çevrimiçi Ortama Taşınıyor

Şu anda devam eden COVID-19 durumu nedeniyle hem Masters Tour Jönköping hem de sıradaki Asya-Pasifik Master Tour çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek.

Blizzard’dan yapılan açıklamada, “Küresel bütünlüğün korunması ve tüm katılımcılarımıza adil bir rekabet ortamı sunulabilmesi için Masters Tour Online: Jönköping 12-14 Haziran tarihleri arasında Orta Avrupa saatine göre; Masters Tour Online: Asya-Pasifik’se 16-19 Temmuz tarihleri arasında Kore saatine göre gerçekleşecek,” denildi.

Blizzard, mevcut sağlık krizine karşı verilen mücadele bu etkinliklere uzaktan katılmayı gerektirse de şu anki çevrimiçi yapının sadece bir istisna niteliğinde olduğunu söylüyor. Açıklamada, “Umarız yılın ilerleyen dönemlerinde gerçekleşecek Masters Tour Montreal ve Masters Tour Madrid etkinliklerinde yeniden bir araya gelme şansı buluruz,” deniliyor.

Masters Tour Online: Jönköping’e katılımlar kapanmış olsa da Masters Tour Online: Asya-Pasifik biletini cebinize koyabilmek için şu yöntemleri izleyebilirsiniz:

  • 2 Nisan ve 24 Mayıs tarihleri arasında Battlefy üstünden bir çevrimiçi Masters Qualifier’da zafere ulaşmak.
  • Masters Tour Los Angeles veya Jönköping etkinliklerinden birini en az 7-2’lik bir skorla tamamlamak.
  • Masters Tour Online: Asya-Pasifik için düzenlenen Masters Qualifier turnuvalarında 5 defa ilk 8’e girmek.
  • Nisan veya mayıs ayında Legend sıralamalarında ilk 16’ya girmek. (ayrıntılar için resmi Masters Qualifiers kurallarını okuyun)
  • Hearthstone Grandmaster olmak.

Etkinliklerin günlük programlarını Masters Tour Online: Jönköping ve Masters Tour Online: Asya-Pasifik sayfalarında bulabilirsiniz.

Tourney, Birçok Yeni Özellikle Tekrar Karşımızda!