HyperX, Jonas Jerebko ve eSpor Takımı Detroit Renegades ile Anlaştı HyperX, Jonas Jerebko ve eSpor Takımı Detroit Renegades ile Anlaştı
HyperX, profesyonel basketbolcu Jonas Jerebko ve onun eSpor takımı Detroit Renegades ile anlaşma imzaladı. HyperX, Jonas Jerebko ve eSpor Takımı Detroit Renegades ile Anlaştı

HyperX, profesyonel basketbolcu Jonas Jerebko ve onun eSpor takımı Detroit Renegades ile anlaşma imzaladı.

Destek verilen seçkin eSpor takımları arasına Detroit Renegades’i de ekledi. Boston Celtics takımının yıldız isimlerinden Jonas Jerebko’nun sahibi olduğu Detroit Renegades eSpor takımı, bundan böyle katıldığı turnuvalarda HyperX ürünleriyle yarışacak.

Detroit Renegades’in uzun vadede eSpor organizasyonlarında büyük başarılar kazanacağını vurgulayan Jerebko, eSpor’un en önemli destekçilerinden HyperX ile yapılan anlaşma neticesinde takımın gelecek hedeflerine şimdiden yaklaştığını belirtti. Jonas Jerebko ve Detroit Renegades, katıldıkları etkinliklerde bundan böyle HyperX ürünleriyle yer alacak.

TP-Link’ten Yeni Ethernet AdaptörleriCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.