Kinguin’inden CS:GO Oyuncuları İçin Yeni Ortaklık Programı Kinguin’inden CS:GO Oyuncuları İçin Yeni Ortaklık Programı
Dijital Pazar yerlerinden biri olan Kinguin.net, yeni ortaklık programı Kinguin Mafia Skins’i duyurdu. Detaylar haberimizde. Kinguin’inden CS:GO Oyuncuları İçin Yeni Ortaklık Programı

Dijital oyunlar, oyun içi eşyalar ve her alandan yüzlerce yazılımı satıp alabileceğiniz dijital Pazar yerlerinden biri olan Kinguin.net, yeni ortaklık programı Kinguin Mafia Skins’i duyurdu.

Kinguin kullanıcılarının kendileri için üretilen özel bir referans linki üzerinden satın alınan oyunlardan komisyon almasını sağlayan Kinguin Mafia sistemi üzerine kurulu yeni programın hedefinde Counter Strike: Global Offensive oyuncuları var. Üstelik kendileri için hazırlanan bu özel linklere daha fazla tıklanmasını sağlamak için özel CS:GO skin kasaları gibi araçlar da CS:GO tutkunlarının hizmetinde olacak. Programa girip para kazanmaya başlamak için tek yapmanız gereken size özel bir referans linki oluşturmak ve bu linki internet sitenizde, blogunuzda, YouTube kanalınızda ve yayınlarınızda paylaşmak.

Kinguin.net üzerinden bir referans linki oluşturunca siz de Kinguin Mafia’nın 15 bin kişilik ailesinin bir parçası olacaksınız. Bundan böyle insanlar oluşturacağınız referans linki üzerinden alışveriş yapınca satılan oyunlardan %15’e varan oranlarda komisyon kazanacaksınız.

Eğer Kinguin Mafia’sı içinde üst basamaklara çıkabilirseniz kendi CS:GO skin kasasınızı oluşturma şansı elde edeceksiniz. Kendinize özel skin kasaları oluşturmak için yapmanız gerekenler çok basit:

1. Kasadaki skinlerin değerini seçin

2. Logonuzu Kinguin.net’e gönderin

3. Skrill hesap bilgilerinizi Kinguin.net ile paylaşın

Battlefield 1 İçin 12 Dakikalık Oynanış Videosu YayınlandıCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.