Logitech G, Yeni Pro Gaming Klavyeyi, E-spor Oyuncularıyla Birlikte Tasarladı Logitech G, Yeni Pro Gaming Klavyeyi, E-spor Oyuncularıyla Birlikte Tasarladı
Logitech G, e-spor oyuncularının işbirliğiyle tasarladığı yeni Pro Gaming Klavye’yi tanıttı. Detayları haberimizden okuyabilirsiniz. Logitech G, Yeni Pro Gaming Klavyeyi, E-spor Oyuncularıyla Birlikte Tasarladı

Logitech G, e-spor oyuncularının işbirliğiyle tasarladığı yeni Pro Gaming Klavye’yi tanıttı. 

Logitech’in seçkin Romer-G mekanik tuş anahtarlarına sahip klavye, standart mekanik klavyelere oranla %25 daha hızlı harekete geçiyor ve daha sessiz bir performans sağlıyor. Ürün, dahili belleği, çıkarılabilir kablo sistemi, taşımayı kolaylaştıran boyutları ve özelleştirilebilir RGB aydınlatmasıyla dikkat çekiyor.

E-spor oyuncularının son derece seçici ve talepkar olduğunu söyleyen Logitech G Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Ujesh Desai, “Tasarımlarımızı, e-spor oyuncularına prototip aşamasındayken gösteriyor ve yorumlarını alıyoruz. Pro Gaming Klavye de bu şekilde ortaya çıktı. Sonuç, profesyonel oyuncular için son derece tatmin edici oldu. Kısaca, ‘Kazanmak için oynuyorsanız, aradığınız klavye bu.’ diyebiliriz.” dedi.

E-spor takımı Cloud9‘un oyuncularından Jake “Stewie2K” Yip, “Pro Gaming Klavye harika, çünkü rakam tuşları olmadığı için daha küçük, dayanıklı ve masamda bana daha fazla yer kalıyor. Romer-G anahtarları güzel ve sakin yazmamı sağlarken, konfor da sunuyor.” dedi.

Logitech G Pro Gaming Keyboard Mart 2017 itibarıyla Avrupa’da, 149.00 € tavsiye edilen satış fiyatıyla piyasaya sunulacak. 

-Basın bülteni

Kablosuz Logitech G900 Kablolu Fareler Kadar İyi mi?Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.