PUBG PGC Yarı Final Sonuçları Belli Oldu! PUBG PGC Yarı Final Sonuçları Belli Oldu!
PUBG Global Championship (PGC), geçtiğimiz hafta sonu OGN Arena’da yarı final karşılaşmaları ile devam etti. PUBG PGC Yarı Final Sonuçları Belli Oldu!

PUBG Global Championship (PGC), geçtiğimiz hafta sonu OGN Arena’da yarı final karşılaşmaları ile devam etti.

3 günlük heyecanın sonunda dünyanın çeşitli ülkelerinden rekabet eden 16 takım, 3 milyon dolarlık ödül havuzu için karşı karşıya gelecekleri Oakland, Kaliforniya’daki Büyük Finaller’e (23-24 Kasım) giriş biletlerini kazanmış oldular.

PGC Yarı Finalleri, Büyük Finaller’e giden yolda favoriler ve sürpriz takımların mücadelesine ev sahipliği yaptı. İlk favorilerden Faze Clan hafta sonunun son maçında elenmek üzereyken 18 puan ile Oakland’a kendilerini taşıyacak çorba parasını kapmayı başardı. Bu sırada dikkat çeken takımlardan The Rumblers ve WClick ve özellikle Lazarus yarı finallerde en fazla skoru yaparak varlıklarını hissettirdiler.

Listedeki takımların paraşütlerini indireceği 2019’un son iniş noktası Oakland Arena’da bu hafta sonu  Büyük Finaller gerçekleşecek. Mücadeleleri izlemek isteyenler 23-24 Kasım tarihlerinde Türkiye saatiyle 4:00’da başlayacak olan karşılaşmaları watch.pubgesports.com adresinden takip edebilirler.

NBA 2K Ligi Avrupa’da İlk Eleme Etkinliğini Düzenliyor