Rainbow Six Siege, Playstation Tournaments Açık Seri’ye Katılıyor Rainbow Six Siege, Playstation Tournaments Açık Seri’ye Katılıyor
Bugün Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’in 1 Eylül’den itibaren PlayStation Tournaments Açık Seri’ye katılacağını duyurdu. PlayStation Tournaments Açık Seri, dünyanın dört bir yanından... Rainbow Six Siege, Playstation Tournaments Açık Seri’ye Katılıyor

Bugün Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’in 1 Eylül’den itibaren PlayStation Tournaments Açık Seri’ye katılacağını duyurdu. PlayStation Tournaments Açık Seri, dünyanın dört bir yanından oyuncuları rekabet etmeleri ve en sevdikleri rekabetçi oyunların keyfini çıkarmaları için bir araya getirirken, rekabet seviyesini de yükseltti. Bu iş birliği sayesinde Ubisoft, PlayStation 4 konsolunda düzenlenen haftalık ve aylık turnuvalarla herkese açık Rainbow Six Siege’in grassroots yarışmalarını geliştirme çabalarını sürdürüyor.

Dünyanın dört bir yanından PlayStation 4 oyuncuları artık haftalık çevrim içi elemelere katılarak rekabetçi R6 Siege’e katılma fırsatına sahip olacak:

  • Perşembeleri: Asya-Pasifik, Latin ve Güney Amerika elemeleri.
  • Cumaları: Doğu Avrupa ve Kuzey Amerika elemeleri.
  • Cumartesileri: Batı Avrupa, Kuzey Amerika ve Orta Doğu elemeleri.

Oyuncular compete.playstation.com‘a kaydolarak hem etiketler hem de temalar, avatarlar, sanal para birimi ve gerçek para gibi özel ödüller için yarışabilir. Haftalık elemelerdeki en iyi takımlar, ek ödüller kazanma şansı için aylık finallerde yarışacak.

PlayStation Tournaments Açık Seri’nin yarışma ayrıntıları ve kuralları hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Tom Clancy’s R6 Siege hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen www.rainbow6.com adresini ziyaret edin ve bizi twitter.com/UbisoftTR adresinden takip edin.

Rainbow Six Esports ile ilgili her şey için lütfen www.rainbow6.com/esports adresini ziyaret edin ve bizi twitter.com/R6esports ve Instagram.com/R6esports adreslerinden takip edin.

Crystal Guard, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’de Bugün ÇıktıBerk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.