Tourney, Birçok Yeni Özellikle Tekrar Karşımızda! Tourney, Birçok Yeni Özellikle Tekrar Karşımızda!
Son zamanlarda isminden sıkça bahsettiğimiz espor uygulaması Tourney yeni özellikleri ile tekrar karşımızda. Tourney, Birçok Yeni Özellikle Tekrar Karşımızda!

Son zamanlarda isminden sıkça bahsettiğimiz espor uygulaması Tourney yeni özellikleri ile tekrar karşımızda.

Tourney’nin artık turnuvalarda şablon kişiselleştirmesine izin vereceği açıklandı. Çoğu organizatörün sıkça tercih ettiği Tourney kullanışlı bir arayüze ve birçok yeni özelliğe sahip.

Format belirleme

Tourney, turnuva düzenleyecek organizatörlerine birden fazla seçenek sunmakta. Turnuvasını oluşturduğunuz oyuna göre 1v1 veya 5v5 gibi formatlar artık Tourney üzerinden ayarlanabilmekte. Bu sayede her formata göre organizatörler katılımcılar ile iletişime geçebilecek, daha sağlıklı bir turnuva ortamı sağlanacak.

Game.tv

Tourney artık turnuva organizasyonlarına game.tv adresi üzerinden de devam edebilecek. Web arayüzünün sunduğu avantajlar sayesinde katılımcılar daha hızlı bir şekilde turnuva aşamalarını tamamlayabilecek. Ayrıca turnuvalar için özel olarak açılan oyun odalarına erişim web üzerinden daha kolay olacak.

Call of Duty Warzone Tourney’de

Call of Duty serisinin yeni üyesi Warzone, son günlerde oldukça popüler. Battle royale’e yeni bir soluk getiren oyun birçok olumlu geri bildirim aldı. Tourney sayesinde CoD Warzone espor tarafında da etkili olacak. Espor botu Tourney’i kullanarak Warzone için özel turnuvalar düzenleyebilir, heyecana siz de ortak olabilirsiniz.

PGS Berlin: Avrupa Eleme Finallerinde İlk Sırayı Natus Vincere Aldı