ViewSonic, 2 eSpor Takımına Sponsor Oldu ViewSonic, 2 eSpor Takımına Sponsor Oldu
ViewSonic, oyuncu monitör gamını genişletirken bir yandan da global olarak e-sport takımlarına yatırım yapmaya devam ediyor. ViewSonic, 2 eSpor Takımına Sponsor Oldu

ViewSonic, oyuncu monitör gamını genişletirken bir yandan da global olarak e-sport takımlarına yatırım yapmaya devam ediyor.

Uluslararası profesyonel takımlar Spylce ve Epsilon ile sponsorluk anlaşması imzalayarak bir çok farklı alanda oyuncuları desteklemeyi ve oyuncu serisi monitörlerini global olarak daha fazla oyuncuya duyurmayı amaçlıyor.

fragtist-viewsonic-e-sport-takim-sponsorluklari-spylce-ve-epsilon

Splyce; Californiya’da CS:GO ve Kuzey Amerika’da Overwatch, Avrupa da ise Berlin ‘de League of Legends ve Londra ‘da Call of Duty takımları ile mücadele edecekler.

Epsilon, İsviçre’de CS:GO, Avrupa’da League of Legends ve İngiltere’de Call of Duty takımları ile mücadele edecekler.

ViewSonic oyuncu monitör ailesini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

League of Legends, Yeni Bir Rekora Daha İmza AttıCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.