World of Warcraft – 100 Bin Dolarlık Mythic Dungeon Turnuvası Duyuruldu! World of Warcraft – 100 Bin Dolarlık Mythic Dungeon Turnuvası Duyuruldu!
World of Warcraft'ta alışıldık olmadığımız şekilde bir PvE turnuvası düzenlenecek. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. World of Warcraft – 100 Bin Dolarlık Mythic Dungeon Turnuvası Duyuruldu!

World of Warcraft’te alışıldık olmadığımız şekilde bir PvE turnuvası düzenlenecek.

Mythic Keystone zindanlarının etrafında şekillenecek olan turnuvanın ödül havuzu 100 bin dolar olarak açıklandı. İlk ayağı Proving Grounds ile 25 Temmuz tarihinde başlayacak olan turnuvaya ayrıca bir başvuru yapmaya gerek olmayacak. Ekip toplayıp doğrudan katılım sağlamak mümkün olacak.

25 Temmuz – 8 Ağustos tarihleri arasında yapılacak olan Proving Grounds’ta amaç Keystone seviyesini olabildiğince yükseltmek olacak. Bu iki haftalık sürede beş zindanda en iyi performansı gösteren takımlar başarıya ulaşacak. Tabii her takım skorunu kendisi göndermek zorunda olacak. Amerika, Çin, Avrupa ve Asya-Pasifik bölgelerinden en yüksek skorlara ulaşan sekizer takım daha sonra yapılacak olan play-off’lara davet edilme hakkını kazanacak. Play-off’larda birbirini elemeye çalışacak takımlardan sona kalan büyük ödülün sahibi olacak.

World of Warcraft Yama 7.2’nin Detayları