E3 2018 – Basın Konferanslarının Tarihleri E3 2018 – Basın Konferanslarının Tarihleri
12 Haziran - 14 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan E3 2018 epey yaklaştı. Büyük oyun firmaları da fuardan hemen önce kendi basın konferanslarını düzenleyecek... E3 2018 – Basın Konferanslarının Tarihleri

12 Haziran – 14 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan E3 2018 epey yaklaştı. Büyük oyun firmaları da fuardan hemen önce kendi basın konferanslarını düzenleyecek her zamanki gibi.

Basın konferanslarının tarihleri ve saatleri ise şöyle:

  • Electronic Arts – 9 Haziran’da TSİ 21:00’da konferans düzenleyecek olan EA cephesinde bu sene büyük projeler var. Battlefield V ve Anthem ayrıntıları merakla beklenen oyunların başında geliyor.
  • Microsoft – 10 Haziran’da TSİ 23:00’da karşımıza çıkacak olan Microsoft bu yıl ilk defa E3 fuar alanı yerine yeni yapılan binasında ziyaretçiler ve izleyicilerle buluşacak. Oyuncular Microsoft’tan yeni Halo ve Forza Horizon duyuruları bekliyorlar. Öte yandan çıkışı tam bir yılan hikayesine dönen Crackdown 3 ile ilgili yeni bilgiler görmek de hepimizi mutlu edecektir.
  • Bethesda – 11 Haziran’da TSİ 04:30’da başlayacak Bethesda konferansı. Geçtiğimiz günlerde duyurulan Fallout 76 kuşkusuz hepimizin en çok merak ettiği oyun. Ayrıca yine geçtiğimiz günlerde duyurusu yapılan Rage 2 de merak konusu.
  • Devolver Digital – 11 Haziran’da TSİ 06:00’da konferans düzenleyecek olan Devolver Digital son yılların yükselen markası oldu. Firmadan daha önce yapılan bir açıklamada E3 2018’de yeni oyunlar ve teknolojilerin duyurulacağı belirtilmişti.
  • Square Enix – 11 Haziran’da TSİ 20:00’da başlayacak Square Enix’in basın konferansı. En çok merak edilen oyunlar arasında tabii ki Shadow of the Tomb Raider başı çekiyor. Öte yandan Kingdom Hearts III ve Life is Strange 2 gibi önemli oyunlardan da yeni haberler alma ihtimalimiz yüksek bu konferansta.
  • Ubisoft – 11 Haziran’da TSİ 23:00’da da Ubisoft karşımızda olacak. Yeni duyurulan Assassin’s Creed Odyssey’in yanı sıra The Division 2, Beyond Good & Evil 2 ve The Crew 2’den ayrıntılar gelecektir şüphesiz. Ayrıca bu yıl yeni bir Splinter Cell duyurusu da bekliyoruz.
  • PC Gaming Show – 12 Haziran TSİ 01:00’da başlayacak olan PC Gaming Show’da her zamanki gibi PC platformuna has yeni oyunlar ve teknolojiler bekliyoruz.
  • Sony – 12 Haziran’da TSİ 04:00’da da Sony’nin konferansı başlıyor. PlayStation 4’le ilgili yepyeni duyurular gelecektir şüphesiz. Firmanın exclusive oyunlarda gösterdiği başarı hepimizin gözlerini yaşartıyor. Bu anlamda yeni oyunlar görebiliriz fuarda. Ayrıca The Last of Us Part II’den bir oynanış videosu görmemiz de yüksek ihtimal.
  • Nintendo – Son olarak Nintendo’yu göreceğiz 12 Haziran TSİ 19:00’da. Switch konsoluyla piyasaları kasıp kavuran Nintendo’dan Super Smash Bros. ve yeni Pokemon oyunlarına dair detaylar bekliyoruz.
Remedy’nin Yeni Oyunu E3 2018’de Açığa Çıkacak