E3 2018: Captain Spirit’teki Kararlar Life is Strange 2’yi Etkileyecek E3 2018: Captain Spirit’teki Kararlar Life is Strange 2’yi Etkileyecek
E3 2018'de dün duyurulan The Awesome Adventures of Captain Spirit ile ilgili yeni ayrıntılar paylaşıldı bugünkü Square Enix konferansında. E3 2018: Captain Spirit’teki Kararlar Life is Strange 2’yi Etkileyecek

E3 2018’de dün duyurulan The Awesome Adventures of Captain Spirit ile ilgili yeni ayrıntılar paylaşıldı bugünkü Square Enix konferansında.

Yapılan açıklamaya göre Life is Strange evreninde geçtiği söylenen oyunda alacağımız kararlar Life is Strange 2’yi etkileyecek. Yani ne olur ne olmaz diye kayıt dosyalarının yedeğini almakta fayda var. Tabii iki oyun arasındaki hikaye bağlantısının tam olarak nasıl olacağını sır gibi saklıyor geliştiriciler. Merakla bekliyoruz.

The Awesome Adventures of Captain Spirit’teki bazı karakterlerin Life is Strange 2’de bulunacağı da söylendi. Yani oyun bir nevi Life is Strange 2’ye hazırlayacak sahneyi diyebiliriz. Ayrıca oyundaki ana karakterimizle bazı yeni güçleri de tanımış olacağız. Yani ana karakter Chris de Life is Strange’in Max’i gibi süper güçlere sahip olacak.

Oyun 26 Haziran’da PC, PlayStation 4 ve Xbox One için ücretsiz olarak çıkış yapacak.

E3 2018: Just Cause 4 Resmi Olarak Duyuruldu!