E3 2018: Mavericks: Proving Grounds’un İlk Fragmanı Yayımlandı E3 2018: Mavericks: Proving Grounds’un İlk Fragmanı Yayımlandı
Şubat ayında resmi adına kavuşan Mavericks: Proving Grounds'un ilk resmi fragmanı PC Gaming Show'da gösterildi. E3 2018: Mavericks: Proving Grounds’un İlk Fragmanı Yayımlandı

Şubat ayında resmi adına kavuşan, 1000 kişiye kadar destekleyen modlarıyla dikkat çeken Mavericks: Proving Grounds’un ilk resmi fragmanı PC Gaming Show’da gösterildi.

1000 kişiye kadar destekleyen bir battle royale oyunu olarak tanıtılan Mavericks: Proving Grounds aynı ölçekte büyük ve değişken bir harita sunacak oyuncularına. Karlı bölgelerden alev alev yanan ormanlara kadar geniş bir yelpazede olacak harita. Ayrıca oyun türdeki diğer örneklerin aksine 5 kişiye kadar takım oyununu da destekleyecek. CryEngine ile SpatialOS’in bir bileşimini kullanan oyun bu sayede son derece dinamik ve akıcı bir savaş alanı vaat ediyor. Mavericks: Proving Grounds’un diğer battle royale oyunlarından en büyük farkı ise MMORPG tarzında sunacağı geniş sosyal özellikler olacak. Ayrıca bir ilerleme sisteminin de bulunacağı belirtiliyor oyunda.

Aşağıdan izleyebileceğiniz fragman pek oynanış kesiti sunmasa da oyunun görselliğini göstermesi açısından önemli. Merak eden oyuncular şimdiden betaya kayıt olabilirler.

E3 2018: PUBG’nin Sanhok Haritası Bu Yaz Xbox One’da