E3 2018: The Division 2’den Yeni Ayrıntılar Geldi E3 2018: The Division 2’den Yeni Ayrıntılar Geldi
Mart ayında resmi olarak duyurulan The Division 2'den E3 2018 Ubisoft konferansında yeni bilgiler paylaşıldı. E3 2018: The Division 2’den Yeni Ayrıntılar Geldi

Mart ayında resmi olarak duyurulan The Division 2’den E3 2018 Ubisoft konferansında yeni bilgiler paylaşıldı.

Oyuncuları bu sefer Washington D.C.’ye götürecek olan oyunda büyük bir terör saldırısı sonrası kaosa sürüklenen şehrin yanlış ellere düşmesini engellemeye çalışacak oyuncular. İlk oyuna göre daha hikaye ve sınıf odaklı olacağı söylenen The Division 2’de hikayenin sonuna gelen oyunculara benzersiz silah seçenekleri sunulacak. Böylece her bir karakter farklı bir konuda uzmanlaşıp ekibine farklı alanlarda katkı sunabilecek.

Ayrıca yine end-game için düşünülen bir Raids özelliği de var oyun için. Çıkışından bir süre sonra ücretsiz bir DLC ile oyuna eklenmesi planlanan bu mod 8 oyuncuya kadar destekleyecek. Raids’in dışında iki ücretsiz DLC daha gelecek oyuna. Bu şekilde hem hikaye ilerleyecek hem de keşfedilecek yeni bölgeler eklenecek oyuna.

The Division 2 PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 15 Mart 2019’da çıkış yapacak. Oyun için yayımlanan son sinematik fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Ayrıca oyunun beta kayıtları da başlamış durumda. İlgilenenleri buradan alalım.

E3 2018: The Division 2 Önümüzdeki Mart Ayında Geliyor!