PCmi Gazla! İkinci Bilgisayarını Verdi! PCmi Gazla! İkinci Bilgisayarını Verdi!
Overwatch temalı ikinci PCMİ GAZLA bilgisayarının sahibini buldu! Bir sonraki etkinliğimize siz de katılın! PCmi Gazla! İkinci Bilgisayarını Verdi!

Overwatch temalı ikinci PCMİ GAZLA bilgisayarının sahibini buldu! Bir sonraki etkinliğimize siz de katılın ve sürpriz temalı muhteşem bir bilgisayara sahip olun!

Fragtist ekibi bu defa yağmurlu bir günde, Istanbul’da yollara düştü ve yarışmanın kazananı olan Burak Tekin’in bilgisayarını evine kadar getirdi. MSI, NVIDIA, KINGSTON, WD, INTEL, INWIN bileşenlerinden oluşan ve CONN’un el emeğiyle kurulan üçüncü bilgisayarımız, LOGITECH ve VOIDU’dan gelen hediyelerle tamamlandı.

Açıkçası bilgisayarı verirken biz bile çok kıskandık 🙂 Üçüncü yarışmamız için neler yapacağınızı en kısa sürede sizlere duyuracağız! Takipte kalın.

► Facebook: https://www.facebook.com/fragtistcom
► Twitter: https://twitter.com/Fragtist
► Google+: http://goo.gl/XncGVZ
► Twitch: http://www.twitch.tv/fragtist
► Youtube: https://www.youtube.com/user/Fragtist

ASUS ROG Maximus IX Code Anakart İncelemesiBurak Akmenek Kurucu

İlk parasını ortaokulda 64'ler dergisine makale yazarak kazanan Burak, o zamandan beri oyun ve donanım basınında yer aldı. PC Gamer,CHIP, Oyungezer, Level,Nintendo,Skyturk-Next Level TV programı gibi bir çok yayında çalışan Burak Akmenek FPS ve MMORPG tutkusundan hiç vazgeçmedi. Fragtist.com'un kurucusudur.