CM Storm QuickFire TK İncelemesi CM Storm QuickFire TK İncelemesi
Uzunca süredir Fragtist ofisini bir mekanik klavye; hatta bir klavye ziyaret etmiyordu. CM Storm sağolsun, bu açığı kapattı ve bize güzel bir mekanik klavyesini... CM Storm QuickFire TK İncelemesi

Uzunca süredir Fragtist ofisini bir mekanik klavye; hatta bir klavye ziyaret etmiyordu. CM Storm sağolsun, bu açığı kapattı ve bize güzel bir mekanik klavyesini yolladı. Bu da en çok bana yaradı zaten. Evime götürdüm ve kendisini pek çok işime alet ettim (hehe). Oyun mu oynamadım, nette mi takılmadım, yazı mı yazmadım…

Test sistemimizde kullandığımız klavye Logtech G710+. O nedenle evde iş yaparken, gözlerim bir mekanik klavye arıyordu her daim. İşte CM Storm QuickFire TK, uzunca bir süredir bende olduğundan özellikle de bu açıdan işime yaradı diyebilirim. Gittikten sonra evimdeki klavyeye işim düştüğümde çok mutlu olmayacağım kesin. Her neyse.

Şimdi gelelim klavyemizin detaylarına (ama önce, mekanik klavyeler hakkında detaylı bilgi almak için şurayı ziyaret etmenizi şiddetle öneririz!).

fragtist-cmstorm-quickfire-tk-incelemesi-12Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.