Coolermaster Trigger Z İncelemesi Coolermaster Trigger Z İncelemesi
Alien film serisindeki Pulse Rifle’ların tasarımı andıran Coolermaster Trigger Z mekanik klavyesi küçük boyutlarıyla kolayca taşınabilen bir ürün. Özellikle kendi klavyesini yanından ayırmak istemeyenler... Coolermaster Trigger Z İncelemesi

Alien film serisindeki Pulse Rifle’ların tasarımı andıran Coolermaster Trigger Z mekanik klavyesi küçük boyutlarıyla kolayca taşınabilen bir ürün.

Özellikle kendi klavyesini yanından ayırmak istemeyenler için bir avantaj olan bu küçüklük klavyeyi taşımak için büyük kolaylık sağlıyor. Ayrılabilir USB bağlantısı sayesinde kablosunu da kolayca katlayıp ayrıca taşıyabiliyorsunuz.

Her profilde 15 farklı makro
Profi 5 profil
On-board bellek 64 kb
Boyutlar 47.6 x 25.3 x 3.8 cm
Ağırlık 1516 g

Aynı zaman arkadan aydınlatması bulunan Coolermaster Trigger Z, mekanik klavye almak isteyenlerin mutlaka göz önünden bulundurması gereken bir ürün.

Mekanik klavyenin ne olduğunu merak ediyorsanız sizi şu makalemize alalım.

[wptab name=’Youtube’]<[/wptab]

[wptab name=’Dailymotion’]
Coolermaster Trigger Z İncelemesi paylaşan: Fragtist[/wptab]

[end_wptabset]Burak Akmenek Kurucu

İlk parasını ortaokulda 64'ler dergisine makale yazarak kazanan Burak, o zamandan beri oyun ve donanım basınında yer aldı. PC Gamer,CHIP, Oyungezer, Level,Nintendo,Skyturk-Next Level TV programı gibi bir çok yayında çalışan Burak Akmenek FPS ve MMORPG tutkusundan hiç vazgeçmedi. Fragtist.com'un kurucusudur.