Daedalus Prime G302 Kazanmak İçin Buraya Daedalus Prime G302 Kazanmak İçin Buraya
PC platformlarımızın vazgeçilmez şirin aksesuarları mouse’lar, gün geçtikçe kendilerini geliştiriyor ve oyun türüne göre şekilleniyor. Bu sefer karşımızda MOBA’cıların tercihi, Daedalus Prime G302 var.... Daedalus Prime G302 Kazanmak İçin Buraya

PC platformlarımızın vazgeçilmez şirin aksesuarları mouse’lar, gün geçtikçe kendilerini geliştiriyor ve oyun türüne göre şekilleniyor. Bu sefer karşımızda MOBA’cıların tercihi, Daedalus Prime G302 var. Siz de bu mouse’a sahip olmak isterseniz, aşağıda yazanları dikkatli okuyun. Soruları cevaplayın ve yeni bir fareniz olsun.

Linkteki sorulara doğru cevap veren bir kişiye G302 Mouse hediye ediyoruz. Size bir ipucu verelim, soruların cevapları incelemelerimizde gizli.

Not:

  • Yarışmamız 25 Mart tarihi sona erecektir. Kazanan 26 Mart tarihi açıklanacaktır.
  • Yarışmaya katılım için Facebook sayfamızı beğenmiş olmanız gerekmektedir.
  • Yarışmayı paylaşmak, kazanma şansınızı arttıracaktır 🙂

Logitech G302 Daedalus Prime İncelemesi (Video)

Logitech G302 Daedalus Prime İncelemesiCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.