Logitech’ten Yeni Bluetooth Klavye ve Mouse Logitech’ten Yeni Bluetooth Klavye ve Mouse
Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard ve Logitech M535 Bluetooth Mouse ile tanışın. Logitech’ten Yeni Bluetooth Klavye ve Mouse

Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard ve  Logitech M535 Bluetooth Mouse ile tanışın.

Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard ile bilgisayarınızda, akıllı telefonunuzda ve tabletinizde konfor ve kolaylık sunuyor. Evinizde dilediğiniz yerde Easy Switch tuşlarıyla 3 ayrı cihazdan istediğinize anında bağlanabilirsiniz.  Mavi ve gri renklerde sunulan Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard dahili iki adet AAA pilleri ile size iki seneye kadar pil ömrü sağlıyor. Klavyenin tavsiye edilen perakende satış fiyatı 45$+KDV olacak.

Fragtist 300 dpi -RGB--Logitech K380 keyboard lifestyle 52

Logitech M535 Bluetooth Mouse, programlanabilen navigasyon tuşları kontrolü avuç içinize bırakarak uygulamalar arasında geçiş yapmanıza, masaüstü değiştirmenize, dosyaları ve fotoğrafları sürükleyip bırakmanıza, Mac bilgisayarlar üzerinde kontrol panelini açan üç parmakla kaydırma hareketini taklit etmenize ve Windows 10’da Task View’i görüntülemenize olanak sağlıyor. M535 mouse lazer sınıfı optik algılayıcı sayesinde kafelerdeki metal masalardan, fayans mutfak tezgahınıza ya da en sevdiğiniz çalışma masanızgibi her türlü yüzeyde çalışabiliyor. Taşınabilir mouse aynı zamanda bir hız tekerleğine sahip, tek bir AA pil ile 10 aya kadar dayanabiliyor. Gri ve mavi renklerde sunulan Logitech M535 Bluetooth Mouse’un tavsiye edilen perakende satış fiyatı 47$+KDV olacak.

Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard Ekim 2015’te piyasada olacak. Logitech M535 Bluetooth Mouse ise Eylül 2015’te satışa çıkacak.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.