HP’nin Yeni Kulaklığı Termoelektrik İle Sıcaklığı Önlüyor! HP’nin Yeni Kulaklığı Termoelektrik İle Sıcaklığı Önlüyor!
HP'nin yeni Mindframe kulaklığı içerdiği yeni teknoloji sayesinde ısınmanın önüne geçip bütün gün oyun oynayan kullanıcılara inanılmaz bir rahatlık sunmayı vaat ediyor. HP’nin Yeni Kulaklığı Termoelektrik İle Sıcaklığı Önlüyor!

HP’nin yeni Mindframe kulaklığı içerdiği yeni teknoloji sayesinde ısınmanın önüne geçip bütün gün oyun oynayan kullanıcılara inanılmaz bir rahatlık sunmayı vaat ediyor.

Headset’in kulak kısmında bulunan termoelektrik soğutma sağlayan cihaz sayesinde oluşan sıcak hava doğrudan dışarı aktarılıyor. Engadget’ın söylediğine göre bu durum headset’i elinize aldığınızda avuç içinizde bir klima varmış gibi hissetmenize sebep oluyor adeta.

Söylenene göre HP bu teknolojinin patentini de almış durumda ve seri üretime hazırlanılıyor şu sıralar. Umarız seri üretimde bir aksaklık çıkmaz ve yeni teknoloji son kullanıcıya ulaştığında istenilen verim alınabilir. Bu durumda headset sektöründe bazı değişikliklerin olacağına şüphe yok. Diğer üreticiler de benzer teknolojilerle oyuncuların kulaklarını serinletmek için ellerinden geleni yapacaktır. Özellikle uzun süre oyun başından kalkamayan oyuncular için önemli bir gelişme bu. Sonuçta önümüz de yaz.

Aral ve Turtle Beach Distribütörlük Anlaşması Yaptı