Kablosuz Kulaklık Huawei FreeBuds Lite Türkiye’de Satışta! Kablosuz Kulaklık Huawei FreeBuds Lite Türkiye’de Satışta!
Dokunmatik kontrol, aktif gürültü önleme ve 12 saat çalma süresiyle gelen Huawei FreeBuds Lite artık Türkiye'de satışta. Kablosuz Kulaklık Huawei FreeBuds Lite Türkiye’de Satışta!

Dokunmatik kontrol, aktif gürültü önleme ve 12 saat çalma süresiyle gelen Huawei FreeBuds Lite artık Türkiye’de satışta.

FreeBuds Lite

Huawei FreeBuds Lite, karbon siyahı ve seramik beyazı renk seçeneklerini aerodinamik bir gövde yapısında birleştiriyor. Toplam 4 çift değiştirilebilir kulak ucu seçenekleri arasında spor yapanlar için de hafif, yumuşak, silikon formda kulak ucu bulunuyor. Kulak temas bölgelerindeki hava ve ses geçiren özel bölümler, steteskop etkisinden kaynaklanan rahatsız edici ses basıncını azaltırken, kulak içi terlemeyi de önlüyor. Her kulaklıkta bulunan çift mikrofon, kaliteli telefon görüşmesi deneyimi sunarken, aktif gürültü engelleme özelliği de sağlıyor. Profesyonel Nano kaplamaya sahip tasarımı, egzersiz sırasında veya yağmurlu günlerde IPX4 dereceli günlük su ve ter direnci sağlıyor.

Şarj kutusu içerisinde otomatik olarak şarj olan kulaklıklar, kutu açıldığı anda Bluetooth ile anında akıllı cep telefonuna bağlanıyor. Kullanıcılar bu işlemi yalnızca bir kere manüel olarak yaptıktan sonra FreeBuds Lite, geri kalan tüm zamanlarda işlemi otomatikleştirerek kullanım kolaylığı sunuyor.

Alfawise A1 Stereo Kablosuz Bluetooth Kulaklık İncelemesi

Yapay zeka desteği

Dış yüzeyleri dokunmatik alanlara sahip olan Huawei FreeBuds Lite, akıllı cep telefonlarının yapay zeka asistanları ile sadece iki dokunuş ile kullanılabiliyor. Her iki kulaklığa birden iki kere dokunarak aramalar cevaplandırılabiliyor ve sonlandırılabiliyor. Ayrıca sağ kulaklığa iki kere dokunarak müzik fonksiyonları ayarlanabiliyor.

FreeBuds Lite’ın kulak içine denk gelen kısmında kullanılan kızılötesi algılayıcılar, kulaklığın takılı olup olmadığını algılayarak müziği veya konuşmayı durdurabiliyor. Bu özellik, aynı zamanda kulaklığın pil ömrüne de katkıda bulunuyor.

Ses sürücüsü için kompozit titanyum kaplı büyük diyafram kullanan FreeBuds Lite, 7 mm dinamik sürücüleriyle dengeli ses ayarlama, keskin tiz, doğal alto, derin bas ve daha zengin ayrıntılarla çarpıcı sesler sunuyor. Şarj kutusu ile 12 saat müzik dinleme deneyimi sunan Huawei FreeBuds Lite, yalnızca kulaklıkların kendi şarjları ile 3 saat çalma süresine erişebiliyor. 15 dakikalık şarj ile 90 dakikalık çalma süresine yetecek pil şarjı elde edilebiliyor.

Huawei FreeBuds Lite, 599 TL tavsiye edilen son tüketici satış fiyatıyla tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Razer Hammerhead Duo Mobil Eğlenceler İçin Çift Sürücü Getiriyor