Kinect 2, Windows’a Geliyor Kinect 2, Windows’a Geliyor
Eh, beklemediğimiz bir şey değildi zaten ama yine de hiç bilmiyormuş gibi müjdeyi verelim: Kinect 2, Windows desteğine kavuşuyor ve bilgisayarlarımızın bir parçası olmaya... Kinect 2, Windows’a Geliyor

Eh, beklemediğimiz bir şey değildi zaten ama yine de hiç bilmiyormuş gibi müjdeyi verelim: Kinect 2, Windows desteğine kavuşuyor ve bilgisayarlarımızın bir parçası olmaya geliyor (hem de pek yakında).

Firmanın açıkladığı tarih 15 Temmuz, belirlediği fiyat 199$. Kardeşine göre daha iyi bir derinlik algılayıcısı olan Kinect 2, 1080p çözünürlük desteğine ve daha geniş bir algılama açısına sahip. Bilgisayar kullanıcılarının bir diğer sevineceği haberse Microsoft’un, Windows Store’a Kinect 2 uyumlu uygulamalar geliştirmeleri için geliştiricileri davet etmesi. Böylece bir sürü Kinect 2 uyumlu uygulamayla bilgisayar ekranları karşısında coşabileceğiz (gerçi böyle dediğimize bakmayın, genelde bu tür uygulamalar tadımlık olur. O nedenle beklentiyi düşük tutmalı).

Eee, monitor karşısında “Haydi eller havaya!” yapmaya var mısınız?Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.