BeatsX Kulak İçi Kulaklık n11.com’da Satışta BeatsX Kulak İçi Kulaklık n11.com’da Satışta
Apple yeni kablosuz kulaklığı BeatsX'i satışa sundu. Ses kalitesi, kompakt ve kablosuz tasarımıyla dikkat çeken BeatsX detayları haberimizde BeatsX Kulak İçi Kulaklık n11.com’da Satışta

Apple yeni kablosuz kulaklığı BeatsX’i satışa sundu. Ses kalitesi, kompakt ve kablosuz tasarımıyla dikkat çeken BeatsX, açık pazar platformları arasında ilk kez n11.com’da satışta.

Apple, AirPods’la aynı W1 çipine sahip yeni kulak içi kulaklığı BeatsX’i satışa sundu. Açıkpazar platformları arasında ilk kez n11.com’da kullanıcılarla buluşan kulaklık, 8 saate kadar süren pil ömrü, ses deneyimi ve 5 dakikalık şarjla 2 saatlik kullanım sunan hızlı şarj özelliğiyle dikkat çekiyor. 699 TL fiyatıyla n11.com’da satışa sunulan kulaklık ile ses hep kulağınızda.

Flex-form kablo ile gün boyu rahat bir kullanım ve taşıma kolaylığı sağlayan kulaklık, kulaklık ucu seçenekleriyle kişiselleştirme sunuyor. Yerine tam oturan kanat ucu, kulaklığı kulağa tam sabitlerken, class 1 Bluetooth teknolojisinin sağladığı kablosuz bağlantı verimliliğiyle kulaklık, gittiğiniz her yere sizinle geliyor. 8 saate kadar pil ömrüyle gün boyu net bir ses deneyimi yaşatan, Fast Fuel özelliği ile de yalnızca 5 dakikalık şarjla 2 saat müzik dinleme imkânı sunan kulaklık, e-ticaret platformu n11.com’da 699 TL’den satışta.

Xiaomi Mi 5 Türkiye’de İlk Kez n11.com’da

 Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.