Logitech G Yeni Kablosuz Oyun Faresi G305’i Tanıttı Logitech G Yeni Kablosuz Oyun Faresi G305’i Tanıttı
Logitech G, LIGHTSPEED teknolojisine ve HERO sensöre sahip yeni G305 LIGHTSPEED kablosuz oyuncu faresini oyuncularla buluşturdu. Logitech G Yeni Kablosuz Oyun Faresi G305’i Tanıttı

Logitech G, LIGHTSPEED teknolojisine ve HERO sensöre sahip yeni G305 LIGHTSPEED kablosuz oyuncu faresini oyuncularla buluşturdu.

Kablolu farelerden daha hızlı bir oyun deneyimi sunmak için Logitech G’nin özel LIGHTSPEED teknolojisini kullanıyor Logitech G305. Fare ayrıca devrim niteliğindeki HERO sensörü sayesinde yeni nesil performans ve önceki nesil farelerden 10 kat daha fazla güç verimliliği sunuyor.

Logitech G305’in sektör öncüsü HERO sensörü, kullanıcılarına en yüksek oyun performansını vaat ediyor. Bu sensör, hızlandırma ya da yumuşatma olmadan olağanüstü duyarlılık ve doğruluk sunan, yüksek güç verimliliğine sahip. Sensör 12000 DPI’a kadar duyarlılık ve 400 IPS hassasiyet değeriyle de öne çıkıyor. Üründe bulunan ultra hızlı LIGHTSPEED kablosuz teknolojisi ise 1ms’lik gecikme oranıyla uçtan uca optimize kablosuz bağlantı, yüksek rekabet için hızlı tepki süresi, güvenilirlik ve kablolu farelerden daha hızlı bir performans sunuyor.

Yüksek güç verimliliğine sahip HERO sensörünün uzun pil ömrü sayesinde, performans modunda 250 saate kadar oyun oynanabiliyor. Ayrıca, Logitech Gaming Software’deki dayanıklılık modu ile gecikme hızı 8ms’ye düşürülerek, pil ömrü 9 aya çıkarılabiliyor. Hafif mekanik tasarımı, ultra verimli pil kullanımı ve yüksek manevra kabiliyeti için sadece 99 gramlık ağırlığı sayesinde dayanıklılık ve basitlik sunan Logitech G305, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle oyuncularla buluşuyor.

Rakiplerinin kablolu ürünlerinden daha hızlı kablosuz performans sunmak için yıllardır çalıştıklarını belirten Logitech G Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Ujesh Desai şunları söylüyor: “Çalışmalarımız sayesinde kablosuz performansımız, e-spor profesyonellerinin teknolojimize güvenebileceği ve maçları rahatlıkla kazanabileceği seviyeye ulaştı. G305 ile herkese en iyi teknolojiyi sunmak istedik. HERO sensörüne ve LIGHTSPEED teknolojisine sahip G305, kablosuz fare kullanmak için mükemmel bir sebep.”

Monster Pusat V4 Fare | İnceleme