Logitech G910 Orion Spark İncelemesi (Video) Logitech G910 Orion Spark İncelemesi (Video)
Logitech’in yeni amiral gemisi mekanik klavyesi G910 Orion Spark’ı ofisimizde ağırladık, klavyeyi test ettik, yazısını yazdık. Peki bu klavye, test ederken bizlere neler hissettirdi?... Logitech G910 Orion Spark İncelemesi (Video)

Logitech’in yeni amiral gemisi mekanik klavyesi G910 Orion Spark’ı ofisimizde ağırladık, klavyeyi test ettik, yazısını yazdık. Peki bu klavye, test ederken bizlere neler hissettirdi? Bunu bir de videomuzda dile getirelim istedik.

Öncelikle Orion Spark’ın Fragtist’teki geçmişine göz atmak istiyorum arkadaşlar. Bu klavyeye ilk, Logitech’in bizlere yolladığı basın bülteni vasıtasıyla sitemizde yer vermiştik. Daha sonra Ceyda klavyeyi ilk olarak Cenevre’de deneyimlemiş; sonrasında da İstanbul’daki lansmanda bizlere anlatmıştı. Tüm bunların ardından, Logitech G910’un kutu açılışını Türkiye’de ilk defa sizlerle paylaşmış; ardından incelemesine yer vermiştik.

Ürünün geçtiğimiz günlerde yayınlanan yazılı incelemesini de şu adresten okuyabilirsiniz arkadaşlar. Ürünün fiyatının ve ne zaman piyasaya gireceğinin belli olmadığını belirtelim.

İyi seyirler.Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.